Neturite kur pastatyti didžiulio televizoriaus? Nusipirkite vaizdo projektorių. Dabar kokybišką modelį galima įsigyti tik už kiek daugiau nei 90 eurų, pateikiamas specialus pasiūlymas

Partnerio turinys

2024-06-27, 17:15

0 komentarų

Technologijos nuolat tobulėja, o tai mums leidžia mėgautis dalykais, kurie anksčiau atrodė neįmanomi. Jeigu anksčiau televizoriai buvo nespalvoti ir dideli, dabar jie yra nepalyginamai plonesni, o taip pat siūlo aukščiausios klasės vaizdą. Tačiau aukštos kokybės vaizdu galima mėgautis ne tik TV ekrane.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
Neturite kur pastatyti didžiulio televizoriaus? Nusipirkite vaizdo projektorių. Dabar kokybišką modelį galima įsigyti tik už kiek daugiau nei 90 eurų, pateikiamas specialus pasiūlymas

Neturite kur pastatyti didžiulio televizoriaus, o gal tiesiog norite įsigyti projektorių? „Wanbo“ sukurtas įrenginys yra itin pigi ir kokybiška opcija, kuri leis mėgautis kokybišku vaizdu kone bet kur – ar tai būtų kambario siena, o galbūt pastato siena tamsią naktį.

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ dabar galima įsigyti „Wanbo X2 Max“ projektorių, kurio kaina dabar siekia tik 90,75 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Tiesa, prieš atsiskaitant reikėtų nepamiršti panaudoti 12ANNI4 nuolaidos kodą.

WANBO X2 Max Projector 1080P Android 9.0 Wifi 6 | Poland

[EU] WANBO X2 Max Projector 1080P Android 9.0 Wifi 6 | Poland

Kaina: 90.75€

Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31

Verta paminėti ir tai, jog šis vaizdo projektorius atkeliauja iš Lenkijoje esančio sandėlio, todėl jis pasieks jus itin garsiai. Pardavėjo teigimu, savo pirkinio turėtumėte sulaukti per 2-7 darbo dienas.

Visų pirma, „Wanbo X2 Max“ vaizdo projektorius yra ganėtinai kompaktiško dydžio, o jo matmenys – 225 x 177 x 94 mm. Šis įrenginys pirkėjus pasieks baltos spalvos bei pasiūlys išties puikias savybes. „X2 Max“ projektoriaus maksimalus ryškumas siekia 450 liumenų, o raiška – Full HD.

„Wanbo X2 Max“ veikia su „Android 9“ operacinės sistemos versija bei pasiūlys ne tik visas „Google“ siūlomas galimybes, bet ir leis iškart žiūrėti „Netflix“ ar „YouTube“ vaizdo įrašus bei filmus. Verta paminėti ir tai, jog čia naudojamas didelio pralaidumo optinis lęšis, kuris užtikrina geresnį šviesos pralaidumą.

Gamintojo teigimu, esant 2,6 metrų atstumui nuo sienos, jūs galėsite mėgautis net 120 colių įstrižainės vaizdu. „Wanbo X2 Max“ taip pat aprūpintas puikia garso sistema, atsparumu dulkėms, o jūsų vaizdas ekrane galės pasigirti 16 mln. spalvų spektru.

Šis „Wanbo“ projektorius taip pat aprūpintas ir IPX5 sertifikatu, kas rodo jo atsparumą dulkėms, o tai užtikrins puikų jo veikimą naudojantis šiuo įrenginiu 8 valandas per dieną ir net dešimt metų. Ir, žinoma, reikėtų nepamiršti, kad šis modelis kainuoja tik kiek daugiau nei 90 eurų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas