„Philips“ pristatė naujus „Ambilight“ televizorius: aukščiausios kokybės ekranai bei dar daugiau galios nei anksčiau

Vasario mėnesį „TP Vision“ metiniame renginyje Amsterdame pristatė karščiausias naujienas televizorių rinkoje – 7-osios kartos P5 AI, META OLED ekraną, Next Gen versiją ir kt.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Philips“ pristatė naujus „Ambilight“ televizorius: aukščiausios kokybės ekranai bei dar daugiau galios nei anksčiau

Naujuose aukščiausios kokybės OLED, „The Xtra“ serijų televizorių modeliuose ir LCD „Ambilight“ televizoriuje veikia 7-osios kartos P5 procesorius, suteikiantis daugiau galios ir patobulintą „Ambient Intelligence“ OLED modeliams.

„TP Vision“ televizorių flagmanas „Philips OLED+908“ turi naujausią META OLED ekraną. Pavyzdiniame „OLED+908“ įdiegta 2100 nitų šviesumą užtikrinanti META technologija ir integruota „Bowers &Wilkins“ 80 W 3.1 priekinė garso sistema. „Philips OLED808“ serijoje ir toliau naudojami OLED_EX ekranai, taip pat šiais metais pasirodys ir 42 colių šios serijos modelis.

2023 m. OLED televizoriuose ir skystųjų kristalų televizoriuose „The One“ vietoje „Android TV“ bus įdiegta intuityvesnė ir asmeniniams poreikiams pritaikyta „Google TV“ operacinė sistema.

Naujovė žaidimų mėgėjams – „Dolby Vision 4K 120Hz“ bus palaikomas visuose „8808“ serijos modeliuose ir šių metų OLED modeliuose.

„Philips OLED808“ ir aukštesnėse serijose bus įdiegta sudėtinga „Kitos kartos“ (angl. Next Gen) versija, o trijų pusių „Ambilight“ sistema bus įdiegta „The Xtra“ MiniLED ir „The One“ LED modeliuose.

Naujieji „The Xtra“ serijos televizoriai pristatomi kartu su dviem „MiniLed“ televizoriais, įskaitant 9308 modelį su integruota „Bowers & Wilkins“ 64 W 2.1 priekinio garso sistema.

Šiais metai pristatytos dvi naujos itin sėkmingos „The One“ serijos: 120 Hz „8808“ ir 60 Hz „8508“.

Naujuose „The Xtra“ serijos modeliuose įdiegta patobulinta ir pagerinta „TP Vision“ sukurta „Smart TV“ technologija, kuri televizorių paverčia multimedijos pramogų centrų.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas