„Philips“ pristatė naujus aukščiausios klasės televizorius: modernus garsas ir vaizdas už prieinamą kainą

„TP Vision“ visuomet ieško geriausių sprendimų vartotojams, norintiems ir šiais metais mėgautis filmais, sportu ar žaidimais, ir 2023 m. siūlo naujausius aukščiausios kokybės „The Xtra“ ir „The One“ serijos televizorius už prieinamą kainą.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Philips“ pristatė naujus aukščiausios klasės televizorius: modernus garsas ir vaizdas už prieinamą kainą

Naujuose aukščiausios kokybės „The Xtra“ ir „The One“ serijų televizorių modeliuose integruotas 7-osios kartos P5 procesorius, atnaujinta „Ambilight“ ir „Bowers & Wilkins“ priekinė garso sistema. Naujuose „The Xtra“ serijos modeliuose įdiegta patobulinta ir pagerinta „TP Vision“ sukurta „Smart TV“ technologija, kuri televizorių paverčia multimedijos pramogų centrų.

„The Xtra“ serija pradedama nuo to, kad „MiniLED“ našumas tampa prieinamesnis

Pirmasis naujosios „The Xtra“ serijos modelis – „9308“ MiniLED televizorius bus pradėtas gaminti 2023 m. trečiąjį ketvirtį, o 55 ir 65 colių įstrižainių televizoriai ir toliau pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis bei išskirtine verte.

Televizorius „9308“ yra žemesnės klasės nei „Ambilight OLED“ modeliai, tačiau vis tiek gali pasiūlyti išskirtinį vaizdą ir garsą, nes turi 7-osios kartos P5 procesorių ir aukščiausios kokybės 120 Hz 98 % DCI WCG ekraną, išgaunantį įspūdingą 1000 nitų šviesos srautą, bei 64 W 2.1 „Bowers & Wilkins“ priekinę garso sistemą.

Unikaliai įtraukiantį vaizdą užtikrina „Ambilight“ sistemos trijų pusių versija, o žiūrovai taip pat gali mėgautis patobulinta ir pagerinta „TP Vision“ sukurta „Smart TV“ patirtimi.

Aukščiausios kokybės europietiškas „9308“ dizainas – itin siauras tamsios antracito spalvos metalinis rėmelis su plona šlifuoto juodo blizgesio juostele ekrano apačioje puikiai dera su atviro rėmo stovo apdaila. Dizainą užbaigia tamsus „Kavdrat audiomix“ audinys, iš kurio pagamintos garsiakalbio grotelės.

Antrasis įvadinis „The Xtra MiniLED“ komplektas – 9008 serija – taip pat bus pradėtas gaminti 55, 65 ir 75 colių ekranais su 7-osios kartos P5, 120 Hz 1000 nitų skydeliu, galinga 40 W 2.0 garso sistema ir pilkos antracito spalvos ofsetinėmis lazdelėmis.

„The One“ ir toliau spindi

Didžiulės sėkmės sulaukę „The One Performance Series“ televizoriai tebėra itin svarbi „Philips Ambilight“ televizorių asortimento dalis ir 2023 m. II ketvirtį bus papildyti dviem naujomis „8808“ ir „8508“ serijomis, kuriose bus įdiegtas 7-osios kartos P5 procesorius.

„The One“ gaminiai ir toliau pasižymi panašiu našumu, europietišku dizainu ir kokybe bei svarbiausiomis funkcijomis kaip ir „premium“ klasės modeliai, tik už itin konkurencingą vidutinę kainą.

„The One 8808“ televizoriai bus siūlomi 43, 50, 55, 65, 75 ir 85 colių ekranų dydžių, o „8508“ – 43, 50, 55 ir 65 colių.

Aukštos kokybės WCG plokštės yra abiejose serijose: „8808„ – 120 Hz, o „8508“ – 60 Hz.

„8508“ 60 Hz skydelyje taip pat įdiegtos DLG ir HRS technologijos, kad 4K 120 Hz vaizdas būtų rodomas sklandžiai ir aštriai kaip 120 Hz skydelyje.

Abiejose serijose įdiegtos tripusės įtraukiančios „Ambilight“ sistemos, naujoji „Google TV“ operacinė sistema ir intuityvesnė vartotojo sąsaja.

Abi „The One“ serijos pasižymi europietišku dizainu. 43-65 colių „8808“ turi minimalų antracito pilkos spalvos rėmelį, kurio apatinis ekrano kraštas padengtas šlifavimo efektu, ir tarsi susilieja su antracito pilkos spalvos pasukamu EVO stovu. „8808“ 75 ir 85 colių versijos turi metalines antracito pilkos spalvos pjaustytas apvalias lazdeles, o „8508“ serija – siaurą antracito pilkos spalvos rėmelį su šlifuotu efektu apatinėje ekrano pusėje ir reguliuojamo aukščio antracito spalvos metalinį stovą, kuriam naudojamos pilkos ofsetinės lazdelės.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas