„Sony“ pristatė naujausius „Bravia“ televizorius: gausybė naujų modelių, tinkamiausią opciją ras kiekvienas

„Sony“ šiandien pristatė šių metų „BRAVIA XR“ televizorių su kognityviniu vaizdo apdorojimo procesoriumi XR seriją, kurioje yra 4 nauji modeliai su tokiomis inovacijomis kaip „XR Clear Image“ ir „Accoustic Center Sync“, padedančiomis sukurti dar labiau įtraukiančią kino teatro patirtį namų aplinkoje.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Sony“ pristatė naujausius „Bravia“ televizorius: gausybė naujų modelių, tinkamiausią opciją ras kiekvienas

Šių metų „BRAVIA XR“ seriją papildo LED ekrano technologijos modeliai „X95L Mini LED“, „X90L Full Array LED“ ir organinių diodų technologijos modeliai „A95L QD-OLED“ ir „A80L OLED“. 2023-ųjų „BRAVIA XR“ serijos televizoriai turi atnaujintą vaizdo apdorojimo procesorių „Cognitive Processor XR“ su nauja dinaminio vaizdo pagerinimo technologija „XR Clear Image“. Be to, vaizdo procesorius užtikrina efektyvesnį ekrano apšvietimo valdymą su lokalių zonų kontrole, padidintą vaizdo ryškumą ir sumažintą „žydėjimo“ efektą.

Kiekvienas iš naujų televizorių modelių palaiko funkciją „Acoustic Center Sync“ ir yra suderinamas su „Sony“ garso projektoriais, kurie padeda atkurti platesnį garsinį lauką ir gilesnius žemus dažnius. Naujieji modeliai taip pat palaiko „360 Spatial Sound Mapping“ technologiją, kuri sukuria virtualius garsiakalbius ir padeda optimizuoti garsą atsižvelgiant į erdvės parametrus. Viena iš šių metų naujovių, tai modelyje „X95L“ panaudota funkcija „Acoustic Multi-Audio+“, kuri dar geriau suderina garsą su vaizdu ekrane. Tuo metu modeliuose „A95L“ ir „A80L“ esantis funkcionalumas „Acoustic Surface Audio+“ su garso bangų generatoriais atkuria garsą nuo viso ekrano paviršiaus.

2023 m. „BRAVIA XR“ serija kompiuterinių žaidimų mėgėjams leis dar geriau išnaudoti žaidimų kompiuterio „PlayStation 5“ atveriamas galimybes, įskaitant vaizdo optimizavimo funkcijas „Auto HDR Tone Mapping“ ir „Auto Genre Picture Mode“. Tarp kitų ypatybių yra patogus meniu „Game Menu“, per kurį galima akimirksniu aktyvuoti tokias funkcijas kaip VRR ar „Motion Blur Reduction“. Šiame meniu pasirinkę funkciją „Black Equalizer“, žaidėjai gali akimirksniu pašviesinti tamsias kadro vietas ir lengviau pastebėti objektus ar oponentus, o taikymuisi naudoti vieną iš šešių tipų kryželių. Šįmet atsirado nauja galimybė sumažinti ekrano dydį pasitelkus funkciją „Screen Size“, tai žaidėjams gali padėti dėmesį sutelkti į mažesnį ekrano plotą. Modelyje „A95L“ galima pasinaudoti funkcija „Multi-View“, kuri suteikia galimybę ekraną padalinti į dvi dalis ir vienoje matyti pagalbą įveikiant žaidimo kliūtis, o kitoje pačiam žaidėjui atkartoti veiksmus.

„Sony“ toliau laikosi savo įsipareigojimo mažinti plastiko naudojimą per iniciatyvą „Road to Zero“. Tam, kad sumažintų įtaką aplinkai, „Sony“ pokyčių siekia keliose produkto ciklo srityse, įskaitant sumažintą naujai naudojamo plastiko kiekį, našesnį transportavimą ir optimizuotą energijos suvartojimą produkto naudojimo metu. 2023 m. produktuose integruota „Eco Dashboard“ funkcija leidžia patiems vartotojams pasirinkti įvairius taupaus energijos vartojimo parametrus.

Pagrindinės 2023 m. „BRAVIA XR“ televizorių serijos ypatybės:

„Cognitive Processor XR“ su funkcija „XR Clear Image“: šis vaizdo apdorojimo procesorius atkuria turinį taip, kad jį galėtų geriausiai matyti ir priimti žmogus suteikiant itin tikrovišką patyrimą. Patobulinta šio procesoriaus veiksena šįmet turi naują „XR Clear Image“ funkcionalumą, kuris sumažina vaizdinį triukšmą ir padidina dinamiškų scenų ryškumą.

Geresnė patirtis kartu su „Sony“ garso produktais: nauji „BRAVIA XR“ serijos televizorių modeliai pritaikyti naudoti kartu su tokiais „Sony“ garso sprendimais kaip namų kino teatro sistema „HT-A9 Home Theater System“ ar garso projektoriai „HT-A7000“, „HT-A5000“ ir „HT-A3000“. Minėti garso projektoriai palaiko inovatyvią projekcinę garso technologiją „360 Spatial Sound Mapping”, kuri padeda sukalibruoti garso bangas pagal patalpos charakteristikas, sugeneruoti virtualius garsiakalbius ir sukurti labiau įtraukiantį garso lauką.

„XR Backlight Master Drive“: unikalus „Sony“ zoninio šviesumo reguliavimo algoritmas, kuris, pasitelkus „Cognitive Processor XR“ procesorių, itin tiksliai valdo milijonus dideliu tankiu išdėstytų šviesos diodų, užtikrinančių išskirtinį šviesumą ir platų spalvų diapazoną, gilius tamsius atspalvius ir natūralius pustonius.

„Acoustic Center Sync“: ši funkcija suderina TV garsiakalbius su „Sony“ garso projektorių veiksena sustiprindama centrinį garso kanalą suteikdama daugiau aiškumo dialogams ir perteikdama realistiškesnį įspūdį.

„Perfect for PlayStation 5“ ir žaidimams pritaikytas funkcionalumas: tokios funkcijos kaip „Auto HDR Tone Mapping“ ir „Auto Genre Picture Mode“ leidžia mėgautis dar aukštesnės kokybės žaidimų patyrimu. Per naująjį meniu „Game Menu“ galima greitai ir lengvai pasirinkti žaidimų metu aktualias funkcijas. Televizoriaus modelis „A95L“ žaidėjams suteikia galimybę ekraną padalinti į dvi dalis ir patogiai naudotis pagalba žaidimų metu.

„BRAVIA CORE“: televizoriuose yra įdiegta „BRAVIA CORE“ programėlė, kurioje bus galima iš karto peržiūrėti iki 10 naujausių ar atrinktų filmų ir iki 24 mėn. nemokamai peržiūrėti dešimtis kitų filmų iš katalogo. Per „BRAVIA XR“ televizorius atkuriamas „Pure Stream“ ir „IMAX Enhanced“ turinio formatas, perteikiantis įspūdingą vizualinį ir garsinį patyrimą. „BRAVIA CORE Calibrated Mode“ automatiškai filmams parenka optimalius nustatymus. Programėlė yra nuolatos atnaujinama ir papildoma naujomis funkcijomis.

„Crunchyroll“: pultelio mygtukas „Crunchyroll“ vienu spustelėjimu leidžia patekti į biblioteką, kurioje patalpinta 18 tūkst. val. anime turinio. Čia galima rasti daugiau kaip 44 tūkst. epizodų ir filmų, išverstų į įvairias kalbas.

„BRAVIA CAM“: kamera „BRAVIA CAM“ gali nustatyti žiūrovo padėtį kambaryje ir atstumą iki jo bei pagal tai pritaikyti vaizdo ir garso atkūrimą. Ji taip pat gali pasiūlyti vaizdo pokalbius dideliame ekrane.

„Google TV“: ši paslauga siūlo daugiau kaip 700 tūkst. filmų ir kito TV turinio vienoje vietoje. „Google TV“ pamėgtą turinį iš skirtingų programėlių ir paslaugų leidžia pasiekti centralizuotai ir jį surūšiuoja patogesniam naudojimui.

Dėmesys tvarumui: gamybos procese „Sony“ apie 60 proc. sumažino plastiko naudojimą, o mažesnių ir lengvesnių pakuočių naudojimas transportuojant padėjo apie 15 proc. sumažinti emisijas.

Visi ekonustatymai vienoje vietoje: naujas informacinis skydelis „Eco Dashboard“ leidžia matyti visus nustatymus vienoje vietoje ir lengviau juos pakeisti. „Easy Setup“ funkcija padeda optimizuoti žiūrėjimo nustatymus atitinkamai aplinkai.

2023 m. „Sony BRAVIA XR“ televizorių modeliai:

„BRAVIA XR X95L“ 85, 75 ir 65 colių ekrano įstrižainės 4K raiškos mini-LED modeliai: procesorius „Cognitive Processor XR“, ekrano technologijos „XR Backlight Master Drive“, „XR Triluminos Pro“, „Google TV“, „BRAVIA CORE“, „Perfect for PlayStation 5“, „Game Menu“, HDMI 2.1, „Acoustic Multi-Audio“ ir „Dolby Atmos“, „Dolby Vision“, „IMAX Enhanced“ ir „Netflix Adaptive Calibrated Mode“, „XR 4K Upscaling“ ir „XR Clear Image“, „X-Anti Reflection“ ir „X-Wide Angle“, „Acoustic Center Sync“, „BRAVIA CAM“, „Eco Dashboard“, plonas aliuminio apvadas „Seamless Edge Bezel“ ir 3 padėčių stovas.

„BRAVIA XR X90L“ 98, 85, 75, 65 ir 55 colių ekrano įstrižainės 4K HDR Full-Array LED modeliai: procesorius „Cognitive Processor XR“, 130 proc. išaugęs ryškumas, palyginti su ankstesnių metų modeliu („X90K), „XR Contrast Booster“ ir „XR Triluminos Pro“, „Google TV“, „BRAVIA CORE“, „Perfect for PlayStation 5“, „Game Menu“, HDMI 2.1, „Acoustic Multi-Audio“ ir „Dolby Atmos“, „Dolby Vision“, „IMAX Enhanced“ ir „Netflix Adaptive Calibrated Mode“, „XR 4K Upscaling“ ir „XR Clear Image“, „Acoustic Center Sync“, „BRAVIA CAM“, „Eco Dashboard“, plonas aliuminio apvadas „Seamless Edge Bezel“ ir 3 padėčių stovas.

„BRAVIA XR A95L“ serijos 77, 65 ir 55 colių ekrano įstrižainės 4K HDR QD-OLED modeliai: procesorius „Cognitive Processor XR“, QD-OLED tipo ekranas su „XR Triluminos Max“ technologija, kurio šviesumo lygis apie 200 proc. didesnis, palyginti su ankstesniu modeliu („A95K“), aukšto lygio vaizdo kontrastas, „Google TV“, „BRAVIA CORE“, „Perfect for PlayStation 5“, „Game Menu“, HDMI 2.1, „Dolby Vision“, „IMAX Enhanced“ ir „Netflix Adaptive Calibrated Mode“, „XR 4K Upscaling“ ir „XR Clear Image“, „Acoustic Center Sync“, „BRAVIA CAM“, „Eco Dashboard“, plonas aliuminio apvadas „Seamless Edge Bezel“ ir 3 padėčių stovas.

„BRAVIA XR A80L“ 83, 77, 65 ir 55 colių ekrano įstrižainės 4K HDR OLED modeliai: procesorius „Cognitive Processor XR“, „Acoustic Surface Audio+“, „XR OLED Contrast Pro“ ir „XR Triluminos Pro“ su 110 proc. padidėjusiu ryškumu, palyginti su ankstesniu modeliu („A80K“), „Google TV“, „BRAVIA CORE“, „Perfect for PlayStation 5“, „Game Menu“, HDMI 2.1, „Dolby Vision“, „IMAX Enhanced“ ir „Netflix Adaptive Calibrated Mode“, „XR 4K Upscaling“ ir „XR Clear Image“, „Acoustic Center Sync“, „BRAVIA CAM“, „Eco Dashboard“, minimalistinis apvadas „Metal Flusch Surface“ ir 3 padėčių stovas.

Papildomai anonsuoti nauji „Sony BRAVIA“ serijos televizorių modeliai:

„BRAVIA X85L“ serijos 75, 65 ir 55 colių ekrano įstrižainės 4K HDR Full-Array LED modeliai: procesorius „4K HDR Processor X1”, „Full Array LED“ ekrano technologija, „Google TV“, „BRAVIA CORE“, „Game Menu“, HDMI 2.1, „PlayStation 5 Gaming“, „X-Balanced“, „Dolby Vision“, „IMAX Enhanced“ ir „Netflix Adaptive Calibrated Mode“, „BRAVIA CAM“, „Eco Dashboard“, minimalistinis rėmas „Seamless Edge“, 2 padėčių stovas.

„BRAVIA X80L“ serijos 85, 75, 65, 55, 50 ir 43 colių ekrano įstrižainės 4K HDR LED modeliai: procesorius „4K HDR Processor X1”, „Google TV“, „BRAVIA CORE“, „Game Menu“, HDMI 2.1 ir „Auto Low Latency Mode“, „X-Balanced“, „Dolby Vision“, „IMAX Enhanced“ ir „Netflix Adaptive Calibrated Mode“, „BRAVIA CAM“, „Eco Dashboard“, modernus televizoriaus rėmas „Flush Surface Bezel“.

„BRAVIA X75WL“ 75, 65, 55, 50 ir 43 colių įstrižainės 4K HDR LED modeliai: procesorius „4K X1 Processor”, „Google TV“, „BRAVIA CORE“, „Game Menu“, HDMI 2.1 ir „Auto Low Latency Mode“, „X-Balanced“, „Dolby Vision“, „IMAX Enhanced“ ir „Netflix Adaptive Calibrated Mode“, „BRAVIA CAM“, „Eco Dashboard“, televizoriaus rėmas „Hairline Finish“ ir 2 padėčių stovas.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas