Pasiruoškite: vieną populiariausių žaidimų galėsite atsisiųsti neišleidę nė cento

Lukas Snarskis

2021-05-28, 15:10

0 komentarų
Pasiruoškite: vieną populiariausių žaidimų galėsite atsisiųsti neišleidę nė cento

Žaidimų platforma „Epic Games“ tęsia tradiciją pasiūlyti nemokamus žaidimus ir kitą savaitę pasiūlys produktą, kuris turėtų patraukti daugelio dėmesį. Nuo pirmadienio, visi turintys šios platformos paskyrą, galės nemokamai įsidiegti „Among Us“ žaidimą, kuris nuo pat pasirodymo pradžios sulaukė milžiniško populiarumo.

„Among Us“ yra turbūt didžiausias ir labiausiai nustebinęs praėjusių metų vaizdo žaidimas ir ne be reikalo. Pasirodęs dar 2018 metais, bet tik praėjusią vasarą atradęs savo sėkmę, kurios nesugebėjo pasiekti joks kitas panašaus pobūdžio projektas, jis įsitvirtino populiariausių vaizdo žaidimų viršūnėje ir panašu, kad greitu metu iš jos nusileisti net neketina.

Įdomu tai, jog „Among Us“ žaidimu vidutiniškai naudojasi beveik 400 tūkstančių asmeninių kompiuterių vartotojų. Palyginimui, tai yra daugiau vartotojų nei šiuo metu „Player Unknown‘s Battlegrounds“, „Counter Strike: Global Offensive“ ir net „DOTA 2“. Mobiliosios versijos naudotojų skaičiai yra dar įspūdingesni. Kelis metus gyvuojantis „Among Us“ tapo populiarus vos per keletą savaičių.

Kaip jau minėjome, šį žaidimą nemokamai galėsite parsisiųsti jau kitą savaitę, o norėdami tai padaryti – spauskite čia. Tiesa, reikėtų nepamiršti, kad „Among Us“ kompiuteriuose veikia tik su „Windows“ operacine sistema. Skelbiama, kad pasiūlymas galios iki birželio 3 dienos, todėl rekomenduojame nepraleisti progos.

Verta paminėti, jog anksčiau buvo pasirodę kalbų, kad šis žaidimas gali pasiekti ir žaidimų kompiuterius. Tiksli „Among Us“ versijos, skirtos „PS4“ ir „PS5“ išleidimo data nebuvo atskleista, bet galima tikėtis, kad metų bėgyje šis žaidimas papildys „PlayStation“ internetinę parduotuvę. Jau dabar yra žinoma, kad ta proga bus pridėta unikalių, tik šių konsolių vartotojams skirtų kosmetinių pagrąžinimų arba „skinų“. Tarp jų ir vieno iš būsimųjų konsolės išskirtinių žaidimų „Ratchet & Clank“ veikėjas Ratchet‘as. Dabar dar nėra žinoma ar jie bus nemokami visiems šių konsolių savininkams ar juos reikės įsigyti atskirai.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas