Gandai pasitvirtino: laukiamiausiais „PlayStation“ metų žaidimas šiemet nepasirodys

Gandai pasitvirtino: laukiamiausiais „PlayStation“ metų žaidimas šiemet nepasirodys

Rokas Gaidys

Dar birželį buvo pademonstruotos „Horizon: Forbidden West“ naujovės ir iš karto tapo aišku, kad šis ekskliuzyvas bus viena iš karščiausių vaizdo žaidimų naujienų per didžiųjų metų šventes. Patys kūrėjai neskubėjo nurodyti tikslios išleidimo datos ir dėl to prasidėjo įvairūs gandai ir spekuliacijos, kad ji bus nukelta į kitus metus. Būtent tai vakar ir buvo patvirtinta, nes „Horizon: Forbidden West“ pasirodys tik 2022-ųjų vasarį.

HZN-FW_DATE_CLEAN_1920x1080

Vakar vykusiame „Gamescom“ atidaryme bei pačios „Guerrilla Games“ studijos socialinių tinklų paskyrose buvo pranešta, kad oficiali „Horizon: Forbidden West“ išleidimo data yra kitų metų vasario 18-oji. Studija atsiprašė visų fanų ir teigia, kad papildomas laikas yra skirtas žaidimo atblizginimui iki jų keliamų standartų ir užtikrino, kad projektas yra jau paskutinėje kūrimo stadijoje. Papildomų vaizdų iš „Forbidden West“ nebuvo parodyta, tačiau kūrėjai teigia, jog pasikeitimų, palyginus su pirmąja dalimi, tikrai netrūks.

sdaad

Studija nepaliko fanų tik su blogomis naujienomis, o pranešė, kad tie, kurie nori dar kartą išbandyti „Zero Dawn“, galės padaryti tai „PlayStation 5“ konsolėje. „Guerrilla Games“ patvirtino, kad šis žaidimas dabar veiks pastoviu, 60-ies kadrų per sekundę dažniu. Nėra žinoma, ar „Zero Dawn“ sulauks oficialios „PS5“ versijos, nes bent jau dabar yra panašu, kad bus apsiribota tik šiuo atnaujinimu. Taip pat atsižvelgiant į tai, kad „Forbidden West“ veiks abiejų kartų „PlayStation“ konsolėse ir tai, kad jo data yra oficialiai patvirtinta, tai ir atrodytų nelogiška kurti dar vieną versiją.

FQRwdCPtPZ9H3n9yCgsqRk-1200-80

Dabar „PlayStation 5“ savininkai turės pasitenkint tik geresniu „Zero Dawn“ veikimu, kurį suteiks naujos konsolės techninės galimybės. Pats „Forbidden West“ tikrai turėtų dar kartą parodytas iki suplanuotos išleidimo dienos, o puiki galimybė tam yra kas porą mėnesių „Sony“ organizuojami „State of Play“ renginiai.

„Horizon: Forbidden West“ prekyboje pasirodo vasario 22-ą dieną ir bus prieinamas „PlayStation 4“ ir „PlayStation 5“ savininkams.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas