Netrukus galime sulaukti atnaujintos „Sony PlayStation 5“ konsolės versijos, kuri turės išskirtinę savybę

Nors 2020 metai daugeliui yra itin komplikuoti metai, kurie įnešė nemažai pokyčių į mūsų kasdienį gyvenimą, tačiau žaidimų mėgėjams jie turi tikrai gerų naujienų. Naujosios „Microsoft“ ir „Sony“ sukurtos žaidimų konsolės jau prekyboje, o to dauguma laukė jau ne vienerius metus. Dabar aiškėja ir tolimesni „Sony“ planai.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Netrukus galime sulaukti atnaujintos „Sony PlayStation 5“ konsolės versijos, kuri turės išskirtinę savybę

Internete jau kuris laikas sklando, jog Japonijos milžinė „Sony“ netrukus gali išleisti atnaujintą „PlayStation 5“ žaidimų kompiuterio versiją. Pasirodo, jog naujo modelio galime sulaukti jau netrukus, o pastarasis gali turėti ir išskirtinę savybę. Dar prieš keletą mėnesių buvo pasirodę gandai apie PS5 versiją, kuri turėtų išimamą diskų skaitytuvą ir dabar tokia informacija patvirtinta dar kartą.

Remiantis naujausia informacija, „Sony“ atnaujintą konsolės versiją turėtų išleisti jau šių metų pradžioje, tačiau kompiuterio pardavimai prasidėtų tik rugsėjo mėnesį. Remiantis žurnalisto Tomo Hendersono duomenimis, naujojo konsolė išties turės išimamą diskų skaitytuvą. Pažymima ir tai, jog atnaujintas modelis prekyboje turėtų pakeisti senesnes „Sony PlayStation 5“ konsolės versijas.

Priminsime, jog dar visai neseniai buvo pasirodę pranešimai apie augantį „PlayStation 5“ žaidimų konsolės populiarumą. Kiek anksčiau, buvo skelbiama, jog „Sony“ peržengė 25 mln. parduotų įrenginių ribą. 2022 metai yra gerokai sėkmingesni Japonijos milžinei. Praėjusiais metais buvo parduota tik 11,5 mln. „PlayStation 5“ žaidimų kompiuterių. Tai reiškia, kad šiemet užfiksuoti 56 proc. didesni pardavimai.

Tačiau ne visi rezultatai yra tokie geri. Skelbiama, jog antrąjį finansinį ketvirtį „Sony“ turėjo 45,4 mln. „PlayStation Plus“ paslaugų prenumeratorių, kas yra 1,9 mln. mažiau nei praėjusiais metais. Ir nors vartotojų skaičius sumažėjo, tačiau gaunamos reklamos pajamos – išaugo.

Pranešama, kad „PlayStation Plus“ šiemet sugeneravo 794 mln. JAV dolerių, kuomet pernai šis skaičius siekė tik 679 mln. JAV dolerių. Pakilo ir bendros „Sony“ pajamos, kurios artėja prie 5 mlrd. ribos ir šiuo metu siekia 4,92 mlrd. JAV dolerių. Net neabejojama, kad didžiausią įtaką tam turėjo pakilusios „PlayStation 5“ konsolių kainos.

3 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas