„Sony“ jau dabar skambina pavojaus varpais: „Microsoft“ sandoris dėl „Activision“ konkurentams gali kainuoti milijonus

„Sony“ jau dabar skambina pavojaus varpais: „Microsoft“ sandoris dėl „Activision“ konkurentams gali kainuoti milijonus

MiTech.lt

, atnaujinta 2022-01-21, 10:08

„Microsoft“ paskelbė, kad ketina įsigyti „Activision Blizzard“ už 68,7 mlrd. JAV dolerių. Šis sandoris į „Microsoft Gaming“ šeimą įtrauktų „Blizzard“, „Treyarch“, „Infinity Ward“, „Raven Software“, „Toys for Bob“, „Beenox“ ir „High Moon Studios“, o tai žymiai padidins „Microsoft“ žaidimų grupės galią.

„Sony“ tiki, kad kai „Microsoft“ galutinai įsigys „Activision“ kompaniją, naujieji savininkai gerbs esamus susitarimus ir „Activision“ žaidimai ir toliau bus prieinami „PlayStation“ konsolėms.

84130_2_sony-believes-activision-games-wont-be-xbox-exclusive_full-768x381

Priminsime, kad „Microsoft“ už „Activision-Blizzard“ yra pasiruošę sumokėti 68,7 mlrd. JAV dolerių, o „Activision“ turi labai pelningą žaidimų seriją – „Call of Duty“. „Activision“ iš „Call of Duty“ gauna milijardus pajamų, taip milijardus. Per metus ši žaidimų serija sugeneruoja apie tris milijardus JAV dolerių pajamų. Tad tai yra lyg žąsis dedanti auksinius kiaušinius.

Jeigu „Microsoft“ nuspręstų, kad „Call of Duty“ serija turi tapti išskirtine XBOX konsolėms, tai „Sony“ per metus prarastų apie 260 mln. JAV dolerių. Kol kas „Microsoft“ sako, kad gerbs esamus „Activision-Blizzard“ susitarimus ir nežada žaidimų pašalinti iš „PlayStation“ ekosistemos, bet „Microsoft“ ir „Sony“ visgi yra konkurentai ir ateityje galime sulaukti visko.

Activision

Priminsime, jog nors „Microsoft“ ir įsigyja „Activision Blizzard“, bet „Microsoft“ ir „Activision Blizzard“ veiks atskirai net pasibaigus sandoriui, o „Activision Blizzard“ bus tiesiogiai pavaldūs „Microsoft Gaming“ generaliniam direktoriui Phil Spencer.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas