Žaidimai

Kultinio „Rockstar Games“ žaidimo laukti liko nebedaug: aiškėja, kad pristatymas gali įvykti jau netrukus, tačiau yra ir bloga naujiena

Kultinio „Rockstar Games“ žaidimo laukti liko nebedaug: aiškėja, kad pristatymas gali įvykti jau netrukus, tačiau yra ir bloga naujiena

Kalbos apie „Rockstar Games“ kuriamą „GTA 6“ žaidimo dalį netyla jau keletą metų. Pasak kompiuterinių žaidimų eksperto Michaelo Pachterio, kultinio žaidimo atnaujinimo kūrimas prasidėjo dar 2014 metais. Dabar aiškėja ir nauja informacija.

Kaip skelbia žurnalistas Tomas Hendersonas, oficialus „GTA 6“ žaidimo pristatymas gali įvykti jau šiemet. Jis taip pat daro prielaidą, kad prekyboje jį būtų galima išvysti tik 2025 metais. Pastebima ir tai, jog „GTA 5“ dalis taip pat buvo pristatyta dviem metais anksčiau nei pasirodė prekyboje.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas