Dar ne vėlu pasirūpinti Kalėdinėmis dovanomis: už mažiau nei 20 eurų galite įsigyti dvi poras kokybiškų belaidžių ausinukų, pasinaudokite pasiūlymu nedelsiant!

Partnerio turinys

2023-12-16, 09:51

0 komentarų

Jeigu domitės išmaniųjų telefonų rinka, greičiausiai pastebėjote, jog greičiausiai tobulėja ne aukščiausios klasės modeliai, o biudžetinio ir vidutinio kainų segmento atstovai, kasmet pasiūlantys revoliucinių technologijų už tą pačią mažą kainą.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Dar ne vėlu pasirūpinti Kalėdinėmis dovanomis: už mažiau nei 20 eurų galite įsigyti dvi poras kokybiškų belaidžių ausinukų, pasinaudokite pasiūlymu nedelsiant!

Panaši situacija ir audio produktų rinkoje, o geriausias to pavyzdys – „Lenovo LP40“ belaidžiai ausinukai. Mūsų partnerių „Cafago“ internetinė parduotuvėje dabar pateikiamas neįtikėtinas pasiūlymas. Paspaudę šią nuorodą, jūs galite įsigyti dvi poras ausinukų vos už 18,79 eurus. Verta paminėti ir tai, jog šis pasiūlymas turi ribotą kiekį įrenginių, todėl norintys įsigyti – turėtų paskubėti.

Visų pirma, šį nebrangų „Lenovo“ produktą galite pasirinkti tarp juodos arba baltos spalvų. Žinoma, kadangi perkant gaunate iškart du vienetus – galite pasirinkti ir variantą, siūlantį abejų spalvų modelis.

Ištraukę ausinukus netruksime pastebėti, jog jie turi labai neilgą ir estetiškai atrodantį kotelį, o bendras vaizdas neabejotinai priims itin populiarų „Apple“ variantą.

Gamintoją galima pagirti už tai, jog jis nepataupė naujojo „Bluetooth 5.0“ standarto mikroschemai, todėl ryšys su telefonu ar kompiuteriu bus dar patikimesnis bei tam bus sunaudojama mažiau energijos.

Skelbiama, kad šie „Lenovo“ ausinukai turi 40 mAh talpos baterijas, o įkrovimo dėkliukas pasižymi papildoma 300 mAh talpos baterija. Tai turėtų leisti mėgautis muzika net 12 valandų. Nors šis produktas ir labai pigus, tačiau didžiulis privalumas yra ir USB-C įkrovimo lizdas, kas leis Jums atsikratyti senos kartos laidų, o įkrovimas vyks gerokai sparčiau.

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar galima įsigyti iškart dvi poras tokių ausinukų, o jų kaina siekia vos 18,79 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Šio riboto pasiūlymo dėka jūs gausite dvi poras ausinukų ir galėsite rinktis iš kelių spalvinių opcijų – dvi poros juodų, dvi poros baltų arba abiejų variantų po vieną. Taip galėsite kokybišku garsu aprūpinti ne tik save, bet ir savo bičiulį ar giminaitį. Kaip jau minėjome, šiuo pasiūlymu galite pasinaudoti paspaudę čia.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas