Geriausi belaidžiai ausinukai už mažiau nei 50 eurų: penki nebrangūs produktai iš „Aliexpress“, kuriuos dabar galima įsigyti už žemesnę kainą nei įprasta

Lapkritis yra puikiai žinomas dėl jo metu vykstančių išpardavimų. Mėnesio pabaigoje mūsų laukia „Black Friday“ ir „Cyber Monday“ išpardavimų festivaliai, tačiau įvairios akcijos prasideda jau dabar. Daugelis jau turbūt yra girdėję ir apie „Double 11“.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Geriausi belaidžiai ausinukai už mažiau nei 50 eurų: penki nebrangūs produktai iš „Aliexpress“, kuriuos dabar galima įsigyti už žemesnę kainą nei įprasta

„Double 11“ išpardavimai anksčiau buvo populiarūs tik Kinijoje, tačiau šis reiškinys evoliucionavo ir dabar yra puikiai žinomas visame pasaulyje. Jau šiandien, šeštadienį, prasideda oficialūs išpardavimai, o šiame tekste pateikiame geriausius pasirinkimus tiems, kurie ieško belaidžių ausinuką už itin patrauklią kainą.

Verta paminėti ir tai, jog iki lapkričio 17 dienos „Aliexpress“ platformoje vyksta įvairūs išpardavimai, o pačius geriausius pasiūlymus galite rasti paspaudę čia. O dabar, kviečiame atkreipti dėmesį į keletą dalykų, kurie palengvins jūsų apsipirkimą bei suteiks geriausią įmanomą patirtį.

  • Papildoma 15 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 100 eurų taikoma su kodu 11OT11. Spauskite čia, kad panaudoti.
  • Papildoma 30 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 200 eurų taikoma su kodu 12OT21. Spauskite čia, kad panaudoti.
  • Papildoma 48 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 290 eurų taikoma su kodu 15OT51. Spauskite čia, kad panaudoti.
  • Papildoma 96 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 480 eurų taikoma su kodu 18OT81. Spauskite čia, kad panaudoti.

Na, o dabar keliaukime prie belaidžių ausinukų pasirinkimo. Prieš pradedant, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog visi pasiūlymai yra pateikiami pagal kainą – nuo pigiausių iki brangiausių.

„Haylou GT7 Neo“ belaidžiai ausinukai

„Haylou“ prekinis ženklas gali būti girdėtas tiems, kurie dažnai apsiperka „Aliexpress“ platformoje. Visų pirma, „GT7 Neo“ modelis parduodamas keletos skirtingų spalvų – baltos arba juodos. Pardavėjas siūlo ir violetinės spalvos variantą, tačiau pastarasis yra kone dvigubai brangesnis.

Patys belaidžiai ausinukai atkeliauja ovalioje dėžutėje, kuri turi integruotą 310 mAh talpos bateriją. Patys ausinukai, kurių kiekvienas sveria vos 3,9 gramus aprūpinti 35 mAh akumuliatoriais. Gamintojo teigimu, pilnu įkrovimu jūs galėsite klausytis muzikos maždaug 6,5 valandos, o įskaičiuojant ir įkrovimo dėžutę – bendra trukmė turėtų siekti apie 22 valandas.

Verta paminėti ir tai, jog „Haylou GT7 Neo“ belaidžiai ausinukai aprūpinti „Bluetooth 5.2“ technologija, kas užtikrins sklandžią sąsają su jūsų išmaniuoju telefonu. Įkrovimas vyksta pasitelkiant USB-C jungtį, kas yra sveikintinas žingsnis, atsižvelgiant į šio produkto kainą. Šie ausinukai taip pat palaiko ir triukšmo slopinimo galimybę bei pasiūlys „Low-latency“ režimą.

Dabar šiuos belaidžius ausinukus galima įsigyti vos už 17,87 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu - spauskite čia.

„Soundcore by Anker Life P2 Mini“ belaidžiai ausinukai

Kompanija „Anker“ turėtų būti gerai žinoma daugeliui. Turbūt kiekvienas iš mūsų yra turėjęs šios bendrovės sukurtą išorinę bateriją. Tačiau ji kuria ne tik tai. Šios įmonės dukterinė bendrovė „Soundcore“ siūlo puikius garso produktus, kurie dažnai pasižymi itin patrauklia kaina.

„Soundcore Life P2 Mini“ yra labai panašūs į aukščiau minėtus ausinukus, tačiau turi keletą privalumų, kurių nesiūlo „Haylou“. Visų pirma, jūs galite rinktis net iš penkių skirtingų spalvų – tai baltos, mėlynos, žalios, juodos arba rožinės. Norimą atspalvį ras tikriausiai kiekvienas.

Kuo nustebins šis „Anker“ produktas – tai dirbtinio intelekto patobulinta skambučių kokybe, trimis skirtingais garso režimais bei puikiu baterijos tarnavimo laiku. „Soundcore Life P2 Mini“ pasiūlys net 8 valandas muzikos klausymosi, o su įkrovimo dėkliuku bendra trukmė sieks net 32 valandas.

Čia taip pat rasime USB-C įkrovimo lizdą, kas leis vos su dešimties minučių įkrovimu mėgautis valanda muzikos, triukšmo slopinimo galimybę, atsparumo vandeniui savybes ir, žinoma, žemą kainą. „Soundcore“ produktas dabar kainuoja tik 21,35 eurus, o norėdami juo pasinaudoti - spauskite čia.

„QCY HT07“ belaidžiai ausinukai

Dar viena opcija, kuri kainuoja mažiau nei 25 eurus – tai „QCY HT07“. Už žemiausią kainą jums siūlomi juodos arba baltos spalvos modeliai, o techninės specifikacijos yra labai panašios nei dviejų aukščiau paminėtų produktų. Žinoma, panaši ir jų trijų kaina.

„QCY HT07“ belaidžiai ausinukai aprūpinti 43 mAh talpos akumuliatoriais, o įkrovimo dėžutė turi dar 350 mAh talpos bateriją. Patys ausinukai su tokia baterijos talpa turėtų pasiūlyti maždaug 8 valandas muzikos, o bendrai, su įkrovimo dėžute, šis skaičius siekia maždaug 32 valandas.

Ką pažymi pats gamintojas – 40 dB hibridinis triukšmo slopinimas. Ši technologija prisitaiko prie jūsų esamos aplinkos triukšmo ir leidžia jums mėgautis tik klausomos muzikos triukšmu, o ne aplinkos garsais. ANC čia palaiko ir tris skirtingus režimus, kas leis pasiekti geriausius įmanomus rezultatus.

Žinoma, čia rasime ir USB-C įkrovimo lizdą, puikią garso kokybę, kuria užtikrins 10mm driveriai, o taip pat ir „Bluetooth 5.2“, atsparumą vandeniui ir daugybę kitų privalumų. Dabar šie belaidžiai ausinukai parduodami tik už 22,50 eurų, o norėdami juos įsigyti - spauskite čia.

„UGREEN HiTune T3“ belaidžiai ausinukai

„UGREEN“ belaidžiai ausinukai savo išvaizda bene labiausiai primena „Apple“ kuriamus analogiškus produktus, tačiau tai nereiškia, jog šis įrenginys nevertas dėmesio. Pardavėjas siūlo jums du spalvinius pasirinkimus – tai juoda arba balta.

Kaip ir visi kiti aukščiau minimi ausinukai, taip ir šie veikia su „Bluetooth 5.2“ ryšio technologija, kas užtikrins sklandžią sąveiką su jūsų išmaniuoju telefonu. Žinoma, čia rasime ir ANC ir „Transparency“ režimus, o patys ausinukai aprūpinti 10 mm „Pu Wool Composite“ driveriais.

Gamintojo teigimu, vienu įkrovimu muzikos galėsite klausytis 7 valandas, o išnaudojant visą įkrovimo dėžutės talpą gausite 24 valandas muzikos klausymosi. „UGREEN HiTune T3“ taip pat pasiūlys ir įkrovimo galimybę, pasitelkiant USB-C laidą.

Dabar šis „UGREEN“ produktas parduodamas vos už 30,77 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu - spauskite čia.

„SoundPEATS Engine4“ belaidžiai ausinukai

Ir pagaliau priėjome prie brangiausių belaidžių ausinukų, kurie pateikiami šiame tekste. Tai „SoundPEATS Engine4“, kurie parduodami už 47,27 eurus, o norėdami juos įsigyti – spauskite čia.

Brangiausi jie tikrai ne šiaip sau. Visų pirma, šis „SoundPEATS“ šedevras veikia su „Bluetooth 5.3“ ryšio technologija. Tai naujesnės kartos ryšio technologija, kuri užtikrins itin sklandų veikimą su jūsų išmaniuoju telefonu. Negana to, belaidžiai ausinukai palaiko „Hi-Res“ garsą bei LDAC kodeką.

Negana to, „SoundPEATS Engine4“ pasiūlys tiesiog fantastišką baterijos tarnavimo laiką – su vienu įkrovimu jūs galėsite klausytis muzikos net 12,5 valandos, kas yra geriausias rezultatas tarp visų šiame tekste pateikiamų produktų. Skaičiuojant ir įkrovimo dėžutės bateriją – bendras klausymosi laikas siekia net 43 valandas.

Verta paminėti ir tai, jog šie ausinukai leis prisijungti prie dviejų skirtingų įrenginių bei nepastebimai pereiti prie muzikos klausymosi viename, prie muzikos klausymosi iš visai kito prietaiso. Kaip jau minėjome, dabar šie belaidžiai ausinukai kainuoja vos 47,27 eurus, o norėdami juos įsigyti – spauskite čia.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas