Internautai šluoja šį „Xiaomi“ produktą iš prekybos vietų: aukščiausios klasės „Redmi“ garsiakalbis pakels jūsų TV žiūrėjimo patirtį į naują lygį, o dabar jį įsigysite už labai patrauklią kainą

Partnerio turinys

2023-11-11, 19:40

0 komentarų

Daugelis mūsų televizorių įsijungiame vis rečiau, kadangi įpratome daugiau laiko praleisti žiūrėdami „YouTube” ar „Netflix” mobiliuosiuose įrenginiuose. Tačiau televizoriai atsisako iškeliauti iš mūsų namų, paprasčiausiai juos įsijungiame tik ypatingesnėmis progomis.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Internautai šluoja šį „Xiaomi“ produktą iš prekybos vietų: aukščiausios klasės „Redmi“ garsiakalbis pakels jūsų TV žiūrėjimo patirtį į naują lygį, o dabar jį įsigysite už labai patrauklią kainą

Ypatingomis akimirkomis itin svarbu tampa turinio kokybė, o prastas mažų televizoriaus garsiakalbių skleidžiamas garsas yra paskutinis dalykas, apie kurį norime galvoti. Dėl šios priežasties savo skaitytojams nusprendėme pasiūlyti labai nebrangų ir efektyvų problemos sprendimą.

„Double 11“ išpardavimai anksčiau buvo populiarūs tik Kinijoje, tačiau šis reiškinys evoliucionavo ir dabar yra puikiai žinomas visame pasaulyje. Tokie išpardavimai vyksta ir internetinėje parduotuvėje „Cafago“, kur dabar galite įsigyti puikų „Redm TV Bar Speaker 30W“ belaidį televizoriaus garsiakalbį.

Dabar šis „Redmi“ produktas parduodamas vos už 39,99 eurus, o norėdami juo pasinaudoti – spauskite čia. Verta paminėti ir tai, jog šis įrenginys atkeliauja iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl pardavėjas garantuoja ne tik greitą pristatymą, bet ir jokių papildomų mokesčių.

Kurdama „Redmi TV Bar Speaker 30W” kompanija stengėsi jo dizainą pritaikyti kiekvienam interjerui, todėl pasirinko vengti ryškių spalvų ar ekstravagantiškų sprendimų. „Redmi” televizoriaus garsiakalbis nudažytas universalia matine juoda spalva ir nekrenta į akis. Ilgo kampuoto volelio forma leidžia prietaisą padėti ant televizoriaus stalelio arba pritvirtinti prie sienos.

Pastarajam naudojimo scenarijui labai pasitarnauja faktas, kad „Redmi TV Bar Speaker 30W” palaiko naujausią Bluetooth 5.0 ryšio technologiją, kuri leidžia garsiakalbį su televizoriumi sujungti be jokių laidų. Na, o jei nuspręstumėte pasitelkti laidus, būsite patenkintas, jog prireiks tik vieno S/PDIF ar AUX kabelio. Toks paprastas sujungimo būdas leis svetainėje nesukurti laidų raizgalynės ir išlaikyti estetišką vaizdą.

Kalbant apie garsą, pirmu smuiku groja 30W galios specifikacija. Tai reiškia, jog „Redmi TV Bar Speaker 30W” gali garsą leisti maždaug 3-4 kartus garsiau nei įprastas televizorius, kas labai naudinga, jei norite sekti filmą, serialą ar rungtynes, dirbdami kitame kambaryje.

Kitas šio „Redmi” produkto privalumas - puiki audio kokybė. Kompanija giriasi, jog už garsiakalbio kalibraciją buvo atsakingas Wang Fuyu - 29 metus darbo patirties turintis garso inžinierius, anksčiau dirbęs „Philips” bendrovėje. Tai reiškia, kad „Redmi TV Bar Speaker 30W” skleis ausiai labai malonų ir gerai subalansuotą garsą tam, kad filmų žiūrėjimas primintų kino teatrą, o sporto rungtynių - buvimą stadione ar arenoje. Be to, jei turite išmanų televizorių, lankantis svečiams, galite paleisti foninės muzikos.

„Redmi” pasistengė, kad įrenginio valdymas būtų paprastas ir intuityvus, todėl garsiakalbio šone įtaisė ratuką, turinį vos keturis mygtukus - du skirtus garso reguliavimui, vieną įjungimui/išjungimui ir paskutinį garso šaltinio perjungimui/Bluetooth suporavimui.

Kaip jau minėjome, paspaudę šia nuorodą galite įsigyti „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Redmi TV Bar Speaker 30W” belaidį televizoriaus garsiakalbį vos už 39,99 eurus. Verta paminėti ir tai, jog šis įrenginys atkeliauja iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl pardavėjas garantuoja ne tik greitą pristatymą, bet ir jokių papildomų mokesčių.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas