Internautai šluoja šį „Xiaomi“ produktą iš prekybos vietų: itin kokybiškas „Redmi“ garsiakalbis suteiks nepamirštamus įspūdžius, o jo kaina – sukels juoką

Partnerio turinys

2023-04-26, 12:25 (atnaujinta 2023-04-26, 13:56)

2 komentarai (-ų)

Daugelis mūsų televizorių įsijungiame vis rečiau, kadangi įpratome daugiau laiko praleisti žiūrėdami „YouTube” ar „Netflix” mobiliuosiuose įrenginiuose. Tačiau televizoriai atsisako iškeliauti iš mūsų namų, paprasčiausiai juos įsijungiame tik ypatingesnėmis progomis - vykstant svarbioms krepšinio rungtynėms, norėdami pasižiūrėti gerą filmą ar susitikę su draugais pažaisti „NBA” arba kokio kito konsolės žaidimo.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Internautai šluoja šį „Xiaomi“ produktą iš prekybos vietų: itin kokybiškas „Redmi“ garsiakalbis suteiks nepamirštamus įspūdžius, o jo kaina – sukels juoką

Tačiau šiomis ypatingomis akimirkomis itin svarbu tampa turinio kokybė, o prastas mažų televizoriaus garsiakalbių skleidžiamas garsas yra paskutinis dalykas, apie kurį norime galvoti. Dėl šios priežasties savo skaitytojams nusprendėme pasiūlyti labai nebrangų ir efektyvų problemos sprendimą.

Paspaudę šia nuorodą galite įsigyti „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Redmi TV Bar Speaker 30W” belaidį televizoriaus garsiakalbį vos už 42,77 eurus. Geriausia dalis yra tai, kad jis bus išsiųstas iš Vokietijos sandėlio, todėl jūsų namus pasieks vos per keletą dienų ir, žinoma, be jokių papildomų mokesčių.

„Redmi TV Bar Speaker 30W” belaidis TV garsiakalbis

  • „Cafago“ kaina: 42,77 eurai;
  • Nuolaidos kodas: nereikalingas;
  • Įsigykite dabar: spauskite čia.

Kurdama „Redmi TV Bar Speaker 30W” kompanija stengėsi jo dizainą pritaikyti kiekvienam interjerui, todėl pasirinko vengti ryškių spalvų ar ekstravagantiškų sprendimų. „Redmi” televizoriaus garsiakalbis nudažytas universalia matine juoda spalva ir nekrenta į akis. Ilgo kampuoto volelio forma leidžia prietaisą padėti ant televizoriaus stalelio arba pritvirtinti prie sienos.

Pastarajam naudojimo scenarijui labai pasitarnauja faktas, kad „Redmi TV Bar Speaker 30W” palaiko naujausią Bluetooth 5.0 ryšio technologiją, kuri leidžia garsiakalbį su televizoriumi sujungti be jokių laidų. Na, o jei nuspręstumėte pasitelkti laidus, būsite patenkintas, jog prireiks tik vieno S/PDIF ar AUX kabelio. Toks paprastas sujungimo būdas leis svetainėje nesukurti laidų raizgalynės ir išlaikyti estetišką vaizdą.

Kalbant apie garsą, pirmu smuiku groja 30W galios specifikacija. Tai reiškia, jog „Redmi TV Bar Speaker 30W” gali garsą leisti maždaug 3-4 kartus garsiau nei įprastas televizorius, kas labai naudinga, jei norite sekti filmą, serialą ar rungtynes, dirbdami kitame kambaryje.

Kitas šio „Redmi” produkto privalumas - puiki audio kokybė. Kompanija giriasi, jog už garsiakalbio kalibraciją buvo atsakingas Wang Fuyu - 29 metus darbo patirties turintis garso inžinierius, anksčiau dirbęs „Philips” bendrovėje. Tai reiškia, kad „Redmi TV Bar Speaker 30W” skleis ausiai labai malonų ir gerai subalansuotą garsą tam, kad filmų žiūrėjimas primintų kino teatrą, o sporto rungtynių - buvimą stadione ar arenoje. Be to, jei turite išmanų televizorių, lankantis svečiams, galite paleisti foninės muzikos.

„Redmi” pasistengė, kad įrenginio valdymas būtų paprastas ir intuityvus, todėl garsiakalbio šone įtaisė ratuką, turinį vos keturis mygtukus - du skirtus garso reguliavimui, vieną įjungimui/išjungimui ir paskutinį garso šaltinio perjungimui/Bluetooth suporavimui.

Kaip jau minėjome, paspaudę šia nuorodą galite įsigyti „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Redmi TV Bar Speaker 30W” belaidį televizoriaus garsiakalbį vos už 42,77 eurus. Geriausia dalis yra tai, kad jis bus išsiųstas iš Vokietijos sandėlio, todėl jūsų namus pasieks vos per keletą dienų ir be jokių papildomų mokesčių.

Nepraleiskite šio pasiūlymo - tai tikrai puiki proga stipriai pagerinti savo kasdienybę ir ypatingomis akimirkomis suteikti dar daugiau gerų pojūčių.

2 komentarų

Aidas

čia dėl garso kokybės,-paskutinis ,,s...s,, ,vien vidurinis dažnis dominuoja,nėra dist.valdymo pultelio,korpuso danga problematišką,matosi bet koks pirštu antspaudas,bet koks smulkus ibrezimas

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas