Pigiau jau nebegali būti: išskirtinėmis savybėmis aprūpinti „Lenovo“ belaidžiai ausinukai dabar nekainuoja nė 20€, nepraleiskite progos įsigyti!

Partnerio turinys

2023-04-15, 11:15

2 komentarai (-ų)

Jeigu domitės išmaniųjų telefonų rinka, greičiausiai pastebėjote, jog greičiausiai tobulėja ne aukščiausios klasės modeliai, o biudžetinio ir vidutinio kainų segmento atstovai, kasmet pasiūlantys revoliucinių technologijų už tą pačią mažą kainą. Panaši situacija ir audio produktų rinkoje, o geriausias to pavyzdys - „Lenovo QT81 TWS” visiškai belaidės ausinės.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Pigiau jau nebegali būti: išskirtinėmis savybėmis aprūpinti „Lenovo“ belaidžiai ausinukai dabar nekainuoja nė 20€, nepraleiskite progos įsigyti!

Jos ne tik gali pasigirti naujausio „Bluetooth 5.0” standarto palaikymu, kur kas geresne už konkurentų garso kokybe, bet ir veikti kaip atsarginė baterija jūsų telefonui. Šiuo metu, paspaudę šią nuorodą „Lenovo QT81 TWS” galite įsigyti vos už 17,37 eurus. Į šią kainą taip pat įskaičiuotas pristatymas, o taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, jog šio pasiūlymo laikas yra labai ribotas, todėl norintys - nesnauskite.

„Lenovo QT81 TWS“ belaidžiai ausinukai:

„Lenovo QT81 TWS“ specifikacijos ir privalumai

Dauguma pigių visiškai belaidžių ausinių renkasi vieną iš dviejų dizaino kelių - arba begėdiškai kopijuojama „Apple AirPods” išvaizda arba kuriama kažkas panašaus į pigiąsias „Xiaomi AirDots”. Laimė, „Lenovo”, būdama viena didžiausių ir patikimiausių Kinijos technologijų kompanijų, pasielgė sąžiningai ir sukūrė išties akį traukiantį dizainą. Ausinių dėklas dėl didelės viduje montuojamos baterijos yra platus, tačiau ganėtinai plonas, todėl puikiai įsitaisys kišenėje.

Patys ausinukai taip pat grakštūs - kotelis plokščias, bet ne apvalus, ant jo puikuojasi „Lenovo” logotipas ir blizgus apskritimas todėl ausyse neatrodo kaip beviltiški „AirPods” klonai, o į ausis įstatomas konstrukcijos tipas be guminių pagalvėlių nesijausti pernelyg izoliuotam nuo aplinkos. Gera žinia yra tai, kad ausinės turi IPX4 atsparumo vandeniui sertifikatą, todėl joms bus nebaisūs lietaus ar prakaito lašai.

Gamintoją galima pagirti už tai, jog jis nepataupė naujausio Bluetooth 5.1 standarto mikroschemai, todėl ryšys su telefonu ar kompiuteriu bus dar patikimesnis bei tam bus sunaudojama mažiau energijos. „Lenovo QT81 TWS” turi ir automatinio suporavimo funkciją, tad norint klausytis muzikos, kiekvienąkart nereikės jų suporuoti iš naujo - ausinukai automatiškai prisijungs prie telefono, vos tik atidarysite jų dėklo dangtelį.

Visgi didžiausias privalumas yra tai, kad dėl naujoviško ryšio modulio ausinėse garsas neatsilikinės nuo vaizdo, kas aktualu ne tik žaidžiant žaidimus, kur svarbu maksimaliai anksti išgirsti iš nugaros artėjančio priešo žingsnius, bet ir žiūrint filmą ar „YouTube” vaizdelį.

Kalbant apie audio kokybę, „Lenovo” skelbia, kad tai yra prie šio produkto dirbo profesionalūs garso inžinieriai. Be to, tai yra bene vienintelės ausinės šioje kainų kategorijoje, kurios ne tik puikiai atkuria žemuosius dažnius, bet ir geba suteikti 9D erdvinio garso pojūtį. Nežinote, kas yra 9D audio? Rekomenduojame „YouTube” ar „Spotify” paieškoti specialių savo mėgstamų dainų versijų, kurioms buvo pritaikytas 9D efektas.

„Lenovo QT81” integruotas mikrofonas turi pašalinio garso slopinimo funkciją, todėl jūsų pašnekovas jus girdės geriau, o ant ausinių esanti liečiamoji zonas leis sustabdyti muziką ar atsiliepti į skambutį (patogu vairuojant, jei jūsų automobilyje nėra laisvų rankų įrangos).

Visgi pereikime ten, kur šie ausinukai tiesiog blizga - prie baterijos ištvermės. Bendro dėklo ir ausinukuose esančių baterijų rezervo užteks net 30 valandų muzikos klausymo. Kitaip tariant, akumuliatoriaus energijos rezervas toks didelis, jog galėsite perklausyti maždaug 450 dainų, kol reikės susirasti įkroviklį. Visgi „Lenovo QT81” po skvernu slepia dar vieną funkciją - dėklo viduje montuojama 1200mAh ir USB-A jungtis korpuse leis kritiniu atveju įkrauti savo išmanųjį telefoną, tereikės USB laido. Labai patogu ir naudinga žiemos laikotarpiu, kai šaltas oras spaudžia paskutinį kvapą iš elektronikos įrenginių baterijų. Na, o apie baterijos likučius informuos dėklo viduje esantis nedidelis ekranėlis.

2 komentarų

Boriaboy

Tai Bluetooth 5.0 ar 5.1 ? Žiūrėkite ką rašote. IPX4 tikrai nėra gera žinia. Sportuojant ar dirbant nukris į balą ir ate. IPX4 vienas mažiausiu lygiu. Suprantu, reklama. Bet atlikite savo darba kokybiškai. Nebeįmanoma ramiai skaityti tokius straipsnius.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas