Aiškėja, kokius naujus produktus ketina pristatyti „Nothing“ vadovai: netrukus sulauksime „Ear“ ir „Ear (a)“ belaidžių ausinukų pristatymo

Lukas Snarskis

2024-04-06, 09:13

0 komentarų

Visiškai belaidžių ausinukų bumas prasidėjo prieš keletą metų ir nesustoja šis traukinys iki šiol. Po to kai „Apple“ pristatė „AirPods“, rinkoje prasidėjo perversmas, o per pastaruoju metu ne tik smarkiai išaugo paklausa, tačiau ir pasiūla pasidarė beprotiškai didelė.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Aiškėja, kokius naujus produktus ketina pristatyti „Nothing“ vadovai: netrukus sulauksime „Ear“ ir „Ear (a)“ belaidžių ausinukų pristatymo

Didžiulį šurmulį elektronikos pasaulyje sukėlusi kompanija „Nothing“, kurią įkūrė buvęs „OnePlus“ vadovas Carlas Pei, jau pristatė kelis išmaniuosius telefonus, o taip pat ir belaidžius ausinukus. Kaip aiškėja, dabar ruošiamos ir dar keli nauji modeliai.

Dar visai neseniai, paaiškėjo, jog „Nothing“ planuoja surengti spaudos konferenciją balandžio 18 dieną, o šiam renginiui pristatyti buvo išleistas ir paslaptingas vaizdo įrašas, kuris neatskleidė, ką planuoja bendrovė. Tačiau dabar aiškėja, jog mėnesio viduryje išvysime „Nothing Ear“, o taip pat ir „Ear (a)“ belaidžius ausinukus.

Ir tai nėra rašybos klaida – pristatymo metu neišvysime naujųjų „Ear (3)“ belaidžių ausinukų. Prieš šį pristatymą bendrovė nusprendė iš naujo nustatyti pavadinimų schemą ir atsisakyti skaičių, kuriuos iki šiol naudojo kiekvienai kiekvieno gaminio kartai pabrėžti. Atsisakydama numerių, „Nothing“ atstovai sako, kad gali „sutelkti dėmesį į gaminį ir unikalią patirtį, kurią jis suteikia kiekvienam naudotojui“.

Tai reiškia, jog „Nothing Ear“ bus pavadinimas, kurį gamintojas panaudos vietoje „Ear (3)“. Šie belaidžiai ausinukai bus aukščiausios klasės, o „Nothing Ear (a)“ turėtų būti vidutinės klasės produktas, kurį bendrovė planuoja pasiūlyti už žemesnę kainą.

Deja, tačiau kol kas techninės šių naujų produktų savybės nėra žinomos.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas