Audio

„Apple“ ketina panaudoti kažkur matytus sprendimus: pasirodė pirmieji naujų „Beats“ belaidžių ausinukų vaizdai

Gandai apie būsimus „Beats Studio Buds+“ belaidžius ausinukus sklando jau maždaug mėnesį. Iš esmės, „iOS 16.4 Beta“ versijos atnaujinimas atskleidė ausinių išankstinio išleidimo vaizdus. Tačiau nuo to laiko daugiau informacijos apie naująjį produktą taip ir nepasirodė.

„Apple“ ketina panaudoti kažkur matytus sprendimus: pasirodė pirmieji naujų „Beats“ belaidžių ausinukų vaizdai

Tačiau, šiuo atveju, „Apple“ priklausanti „Beats“ ir ypatingai neturi ko atskleisti apie išleidžiamas „Studio Buds+“, ypač po to, kai „Amazon“ sugadino situaciją. Svarstote, ką gi padarė „Amazon“? Na, jie per anksti paskelbė būsimų „Studio Buds Plus“ prekės aprašymą. Ir tokiu būdu atskleidė praktiškai visą informaciją.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Amazon“ aprašymas patvirtino, kad „Beats Studio Buds+“ atrodys panašiai kaip dabar prekyboje esančios „Beats Studio Buds“. Tai reiškia, kad galite tikėtis išvysti dizainą be ausinių prailginimo ir nedidelį plastikinį dėklą. Kaip ir įprastos „Studio Buds“, „Plus“ versija yra leidžiama kaip sportiška „Apple AirPods“ alternatyva. Šios ausinės taip pat laikomos „Android“ skirtais „AirPods“.

Tačiau svarbiausias dalykas, kurį patvirtino „Amazon“ aprašymas, yra visiškai naujas dizainas. Tiksliau, „Beats Studio Buds+“ bus permatomos ir panašu, kad toks dizainas įkvėpimo sėmėsi iš „Nothing Ear (2)“ ausinių. Bet, mano nuomone, permatomas „Studio Buds Plus“ dėklas atrodo geriau nei „Nothing Ear (2)“.

Taip pat, „Beats Studio Buds+“ bus galima įsigyti dar dviejų spalvų: dramblio kaulo ir juodas. Taigi, jei jums nepatinka permatomas dizainas, vis tiek galėsite išsirinkti elegantiškos spalvos ausines.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas