Naujos kartos klausymosi patirtis: išmaniosios ausinės „Huawei FreeBuds 5i“

Partnerio turinys

2023-02-06, 07:40 (atnaujinta 2023-02-06, 09:45)

0 komentarų

Ilgi žiemos vakarai – puikus metas pailsėti ir skirti laiko sau. Atsipūsti po darbo biure, pamiršti kasdienius rūpesčius namie ar atsipalaiduoti padeda belaidės išmaniosios ausinės, palaikančios pažangų triukšmo slopinimą.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Naujos kartos klausymosi patirtis: išmaniosios ausinės „Huawei FreeBuds 5i“

Jei siekiate ramybės valandėlės, norite pasidžiaugti mėgstamu muzikos takeliu ar tiesiog nebegirdėti aplinkinio triukšmo – vertėtų atkreipti dėmesį į ką tik pristatytas belaides ausines „Huawei FreeBuds 5i“.

Aukščiausi garso kokybės standartai

Šiandien kokybiškas ir nepriekaištingas garsas – nuo mūsų kasdienybės neatsiejama būtinybė. Išmaniosios ausinės „FreeBuds 5i“ turi „Hi-Res“ kokybės sertifikatą, tad perteikiamu garsu nustebins ir išrankiausius melomanus.

Išmaniųjų ausinių kūrėjai užtikrino 990 kb/s garso atkūrimo greitį, todėl klausytojų ausis pasiekia net ir menkiausi natų atgarsiai. Be to, ausinės palaiko 40 kHz dažnio atsako diapazoną ir turi 10 mm dinaminį garsiakalbį, garantuojantį sodresnį garsą bei subtilias melodijos patirtis. Garso sodrumas pasiekiamas dėl patobulintos polimerinės kompozicinės diafragmos, kuri rūpinasi aukšto dažnio garsų analize ir tiekimu.

Išmaniosiose ausinėse įdiegti moderniausi dirbtinio intelekto algoritmai, užtikrinantys ne tik aukščiausios raiškos perdavimo signalus, bet ir nuolatinį prisitaikymą prie klausytojo aplinkos. „FreeBuds 5i“ turi automatiškai prisitaikančio ekvalaizerio funkciją, todėl klausantis muzikos yra nuolat optimizuojami algoritmai, reaguojantys į naudotojo ausies kanalo struktūrą ir dėvėjimo būdą. Nesvarbu, ar žaidžiate virtualų žaidimą, žiūrite mėgstamą serialą, ar vaikštote klausydamiesi muzikos, algoritmas reaguoja į jūsų aplinką ir visada užtikrina aukščiausios kokybės klausymosi patirtį.

Išmani triukšmo slopinimo technologija

„Huawei FreeBuds 5i“ palaiko naujos kartos aktyvaus triukšmo šalinimo (ANC) technologijos sprendimus, todėl kokybiškas garsas jus pasieks net ir triukšmingose aplinkose. Kiekvienoje ausinėje yra du skirtingi mikrofonai, kurie aptinka triukšmą ausies viduje bei išorėje ir sukuria garso bangas tam, kad pašalintų triukšmą. Šiose ausinėse įdiegta ANC technologija gali suvaldyti net 42 dB triukšmą, todėl vartotojai mėgausis pašalinių garsų netrikdoma muzika.

Kadangi ausinės turi tris triukšmo slopinimo režimus, kiekvienas naudotojas gali pasirinkti, kokį triukšmo slopinimo režimą nori naudoti. „Ultra 42 dB“ režimas – triukšmingiems oro uostams, „Bendras“ – kavinėms ir darbui biure bei „Jaukus“, skirtas namams. Visi šie režimai veikia skirtingai ir optimizuoja garso pajautimo patirtis skirtingo triukšmo lygiuose.

Be to, pažangus triukšmo slopinimas praverčia ne tik klausantis, bet ir kalbant – dirbtinis intelektas efektyviai pašalina nepageidaujamus garsus, todėl pokalbis su artimaisiais net ir judrioje gatvėje išlieka kokybiškas.

Šiuolaikinį stilių atliepiantys dizaino sprendimai

Visi išmaniųjų ausinių „FreeBuds 5i“ dėklai yra minimalistiniai ir patogiai telpantys delne. Be to, šių ausinių dėklai moderniai apdirbti taškiniu purškimu, tad primena jūros nugludintą akmenuką. Vartotojai belaidžių ausinių spalvą galės rinktis iš trijų skirtingų variantų: keramikinės baltos, melsvos ir ūko juodos.

Minkštas spalvas papildo aptaki ausinių forma, užtikrinanti stabilų ir tvirtą prigludimą prie ausies. Ausinių kištukai sveria vos 4,9 gramus, tad ausinės yra net 11 proc. lengvesnės ir 7mm trumpesnės, lyginant su ankstesniu serijos modeliu.

Galinga baterija

Naujųjų belaidžių „FreeBuds 5i“ ausinių gamintojai siūlo savo kainos klasėje išsiskiriantį baterijos veikimą. Išjungus ausinių triukšmo slopinimo funkciją su įkrovimo dėklu šios ausinės palaiko 28 valandų muzikos atkūrimą. Be to, vienu įkrovimu jos veikia iki 7.5 valandų, o dėl itin efektyvaus greitojo įkrovimo, vos po 15 minučių krovimo ausinės užtikrins net 4 valandų naudojimąsi.

Naujosios belaidės ausinės taip pat yra atsparios drėgmei (pavyzdžiui, prakaitui ar vandens lašams) bei lengvai suderinamos su įvairiais prietaisais: išmaniaisiais telefonais, laikrodžiais planšetiniais ar nešiojamais kompiuteriais.

Taigi, „Huawei“ išmaniosios ausinės „FreeBuds 5i“ puikiai tiks ne tik ieškantiems unikalių garso patirčių, bet ir tiems, kurių aktyvus gyvenimo būdas verčia nuolat judėti ir dirbti kelis darbus vienu metu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas