„Nothing“ pasidalino paslaptingu reklaminiu klipu, galimai ruošiamos naujos kartos belaidžiai ausinukai

Visiškai belaidžių ausinukų bumas prasidėjo prieš keletą metų ir nesustoja šis traukinys iki šiol. Po to kai „Apple“ pristatė „AirPods“, rinkoje prasidėjo perversmas, o per pastaruoju metu ne tik smarkiai išaugo paklausa, tačiau ir pasiūla pasidarė beprotiškai didelė.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Nothing“ pasidalino paslaptingu reklaminiu klipu, galimai ruošiamos naujos kartos belaidžiai ausinukai

Didžiulį šurmulį elektronikos pasaulyje sukėlusi kompanija „Nothing“, kurią įkūrė buvęs „OnePlus“ vadovas Carlas Pei, jau pristatė kelis išmaniuosius telefonus, o taip pat ir belaidžius ausinukus. Kaip aiškėja, dabar ruošiamas ir dar vienas naujas modelis.

Socialiniame tinkle „X“ buvo paskelbtas naujas reklaminis vaizdo įrašas, kuriame galime matyti firminius „Nothing“ simbolius – tai varlė ir vabalas. Tiesa, įraše nėra pateikto jokio paaiškinimo, tačiau atsižvelgiant į tai, jog vabalas yra „Nothing Ear (2)“ belaidžių ausinukų talismanas, tai leidžia tikėtis naujo produkto.

Vaizdo įraše varlė peršoka į kitą kadrą, kas gali sufleruoti gamintojo planus pristatyti naują produktą ir šiuo atveju tai galėtų būti „Ear (3)“ belaidžiai ausinukai. Kaip bebūtų, kol kas tai yra tik spėjimas. Nei gamintojas, nei kiti šaltiniai nepateikia jokios papildomos informacijos.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas