„Nothing“ ruošiasi dar vienam pristatymui: paskelbta apie netrukus įvyksiantį renginį, tikimasi išvysti naujus belaidžius ausinukus

Visiškai belaidžių ausinukų bumas prasidėjo prieš keletą metų ir nesustoja šis traukinys iki šiol. Po to kai „Apple“ pristatė „AirPods“, rinkoje prasidėjo perversmas, o per pastaruoju metu ne tik smarkiai išaugo paklausa, tačiau ir pasiūla pasidarė beprotiškai didelė.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Nothing“ ruošiasi dar vienam pristatymui: paskelbta apie netrukus įvyksiantį renginį, tikimasi išvysti naujus belaidžius ausinukus

Didžiulį šurmulį elektronikos pasaulyje sukėlusi kompanija „Nothing“, kurią įkūrė buvęs „OnePlus“ vadovas Carlas Pei, jau pristatė kelis išmaniuosius telefonus, o taip pat ir belaidžius ausinukus. Kaip aiškėja, dabar ruošiamas ir dar vienas naujas modelis.

Prieš keletą dienų buvo paskelbtas „Nothing“ vaizdo įrašas. Socialiniame tinkle „X“ pasirodžiusiame pranešime galime matyti firminius „Nothing“ simbolius – tai varlė ir vabalas. Tiesa, įraše nėra pateikto jokio paaiškinimo, tačiau atsižvelgiant į tai, jog vabalas yra „Nothing Ear (2)“ belaidžių ausinukų talismanas, tai leidžia tikėtis naujo produkto.

Dabar kompanijos atstovai paskelbė apie balandžio 18 dieną planuojamą renginį, o reklaminiame plakate – vabalaras ir varlė. „Nothing“ ir toliau neatskleidžia, ką ketina pristatyti, tačiau analogiški gyviai buvo naudojami ir pernai debiutavusių „Ear (2)“ belaidžių ausinukų anonsui, kas leidžia manyti, jog netrukus sulauksime atnaujinto modelio.

Deja, kol kas nėra jokios informacijos apie pačius „Nothing Ear (3)“ belaidžius ausinukus. Žinant „Nothing“ vadovų pomėgį garsiai anonsuoti savo naujausius produktus – pirmoji informacija turėtų pasirodyti jau visai netrukus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas