„Sony“ išleidžia ULT ausinių ir garsiakalbių seriją: koncertų garsas jūsų namuose, produktai, kurie sulauks daugelio susidomėjimo

Pranešimas spaudai

2024-04-14, 16:35

0 komentarų

„Sony“ paskelbė apie ULT POWER SOUND® seriją – naują belaidžių garsiakalbių ir ausinių seriją, leidžiančią pasijusti lyg sėdėtumėte pirmoje arenos eilėje. Sukurta muzikos mėgėjams, ji skleidžia galingą gilų garsą, verčiantį jūsų širdį sudrebėti.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Sony“ išleidžia ULT ausinių ir garsiakalbių seriją: koncertų garsas jūsų namuose, produktai, kurie sulauks daugelio susidomėjimo

Naująjį asortimentą sudaro belaidžiai garsiakalbiai ULT TOWER 10, ULT FIELD 7, ULT FIELD 1 ir belaidės ausinės ULT WEAR.

Visuose serijos modeliuose yra ULT mygtukas, užtikrinantis firminę garso kokybę ir sustiprinantis muziką vienu arba dviem skirtingais garso režimais.

ULT TOWER 10 – koncertų garsas jūsų namuose

Paverskite savo namus vakarėlių centru su galingais žemais dažniais, 360° garsu, 360° šviesomis ir karaoke, dėka pridedamo belaidžio mikrofono. Garsiakalbį taip pat galite naudoti televizoriaus garsui sustiprinti.

ULT TOWER 10 pagrindinės funkcijos:

 • ULT POWER SOUND – sustiprinkite visus žemus dažnius. Mėgaukitės 2 skirtingų tipų žemų dažnių garso režimais. Paspauskite ULT mygtuką, kad su ULT1 sustiprintumėte gilų žemų dažnių garsą, kuris privers jūsų širdį sudrebėti. ULT2 užtikrina galingus žemus dažnius, kad pajustumėte ritmą ir pradėtumėte šokti.
 • Garso lauko optimizavimas – aptinka triukšmą ir automatiškai pakeičia garso nustatymus, kad muzika būtų aiški net tada, kai ją supa kiti garsai.
 • 360° vakarėlio garsas ir 360° vakarėlio šviesa – 360° vakarėlio garsas sklinda į kiekvieną kambario kampą. Dėl ryškaus apšvietimo ULT TOWER 10 praskaidrina visą vakarėlio erdvę. Šviesos taip pat sinchronizuojasi su muzika, sukuriant tikrą festivalio jausmą.
 • Karaoke, gitaros ir televizoriaus garso stiprintuvas – dėl pridedamo belaidžio mikrofono dainuokite mėgstamas dainas. Be to, mėgaukitės pilnu garso valdymu, naudodami viršutiniame skydelyje esančius „Echo“ ir „Key Control“ valdiklius. Taip pat galite prijungti kitą mikrofoną duetui arba gitarą ir groti kartu, naudodami ULT TOWER 10 kaip stiprintuvą. Televizoriaus garso stiprintuvas taip pat pagerina televizoriaus garsą.
 • Party Connect“ – susiekite iki 100 suderinamų garsiakalbių ir sinchronizuokite muziką bei apšvietimą per „Party Connect“ – pripildykite bet kurią vietą galingu garsu ir sukurkite puikią vakarėlio atmosferą.

ULT FIELD 7 – Vakarėlis vyksta bet kur

Kad ir kur eitumėte, paįvairinkite dieną smarkiais žemais dažniais ir išraiškingu apšvietimu. Su ULT FIELD 7 vakarėlį galėsite rengti bet kur, nes jis atsparus vandeniui ir dulkėms, be to, ilgai veikiantis akumuliatorius leidžia linksmintis ilgiau. Galite prijungti mikrofoną, kad galėtumėte mėgautis karaoke kur bebūtumėte.

ULT FIELD 7 pagrindinės funkcijos:

 • ULT POWER SOUND – pasirinkite ULT1, jei norite gilesnių, žemesnių dažnių arba pasirinkite ULT2, jei norite galingų ir aštrių žemų dažnių.
 • Garso lauko optimizavimas – aptinka triukšmą ir automatiškai sureguliuoja garso nustatymus, kad užtikrintų optimalų muzikos garsą, kad ir kokia triukšminga būtų renginio vieta.
 • Ilgesnis vakarėlis – dėl iki 30 valandų veikiančio akumuliatoriaus vakarėlį bet kur galite rengti ilgiau. Be to, naudodami greitąjį įkrovimą per 10 minučių galėsite naudotis kolonėle 3 valandas . IP67 atsparumo vandeniui ir dulkėms klasė leidžia vakarėlį perkelti į lauką. Kolonėlė taip pat atspari sūriam vandeniui, todėl galite mėgautis muzika net ir paplūdimyje.
 • Nešiokitės bet kur – „ULT FIELD 7” galima lengvai perkelti patogiai naudojant rankenas, o kadangi jis sukurtas taip, kad puikiai veiktų tiek pastatytas horizontaliai, tiek vertikaliai.
 • Karaoke ir gitaros įvestis bei apšvietimas – prijunkite mikrofoną ir pasiruoškite dainuoti bet ką. Galiniame skydelyje yra „Echo” ir „Key Controls” valdikliai. Arba galite prijungti gitarą ir paversti „ULT FIELD 7” stiprintuvu. O dar daugiau džiaugsmo suteiks aplinkos apšvietimas, sukuriantis subtilų apšvietimą, puikiai tinkantį vakarėliams ir kasdieniam naudojimui.
 • Party Connect“ – susiekite iki 100 suderinamų garsiakalbių ir sinchronizuokite muziką bei apšvietimą naudodami „Party Connect“.

ULT FIELD 1 – Didelis garsas. Mažas dydis

ULT FIELD 1 – tai kompaktiškas garsiakalbis, su kuriuo mėgstamų melodijų galėsite klausytis bet kur. Pridedamas universalus dirželis patogiam naudojimui. Dėl ilgai veikiančio akumuliatoriaus pasiimkite savo vandeniui, dulkėms ir net smūgiams atsparų garsiakalbį bet kur ir naudokite ilgiau.

ULT FIELD 1 pagrindinės funkcijos:

 • ULT POWER SOUND – įjunkite ULT POWER SOUND, kad sustiprintumėte žemus dažnius.
 • Bet kur ir bet kaip – ULT FIELD 1 yra puikus partneris jūsų kelionėms. Sukurtas taip, kad būtų patogiai nešiojamas, jo baterija veikia iki 12 valandų, todėl galėsite ilgiau mėgautis muzika. Be to, dėl daugkartinio dirželio, IP67 atsparumo vandeniui ir dulkėms įvertinimo , smūgiams atsparios konstrukcijos ir atsparumo sūriam vandeniui galite pasiimti garsiakalbį bet kur – į patalpą ar į lauką.
 • Spalvos, tinkančios jūsų stiliui – galite rinktis iš juodos, baltos, miško pilkos ir oranžinės spalvų, todėl rasite savo stilių atitinkančią spalvą.
 • Galimybė rinktis išdėstymą – ULT FIELD 1 suprojektuota taip, kad galėtų veikti stovėdama ant dugno arba padėta ant šono, kad būtų kuo geriau išnaudota erdvė, net jei ji ribota.
 • Naudojimo patogumas – lengva naudoti ir prijungti su įmontuotu mikrofonu, skirtu naudotis laisvų rankų įranga su aido slopinimo technologija.

ULT WEAR – Galingas garsas. Paverskite jį savu

Naujosios ULT WEAR ausinės, pasižyminčios išskirtiniais bosais ir patobulintu triukšmo slopinimu, leidžia visur su savimi atsinešti mėgstamą festivalio ar klubo atmosferą.

Pagrindinės ULT WEAR savybės:

 • ULT POWER SOUND – paspauskite ULT mygtuką, garsui sustiprinti. ULT1 užtikrina gilius, žemo dažnio žemus dažnius, o ULT2 – galingus žemus dažnius.
 • Suprojektuotos taip, kad būtų galingos – ausinėse naudojamas „Sony” integruotas procesorius V1 – tas pats procesorius, kuris naudojamas apdovanojimus pelniusiose „Sony” 1000X serijos ausinėse. ULT POWER SOUND serijai sukurtas garsiakalbis išgaunantis nepakartojamą energija, sukuria didžiulius rezonuojančius žemus dažnius bei krištolo skaidrumo detales.
 • Triukšmo slopinimas – dėl dvigubo triukšmo jutiklio technologijos ir integruoto procesoriaus V1 ULT WEAR triukšmo slopinimą dar labiau sustiprina. Dabar galite iš tiesų mėgautis vakarėliu vienas – tik jūs ir jūsų muzika.
 • Patogus dizainas – ausinės yra patogios dėka minkštų ausų pagalvėlių ir daugiau erdvės aplink ausis, tačiau vis tiek užtikrina galingą, aukštos kokybės garsą. ULT WEAR ausinės yra sulankstomos ir komplektuojamos su dėklu.
 • Kasdienis naudojimas – ULT WEAR išsiskiria funkcionalumu, forma ir savybėmis. Jutiklis pristabdo muzikos klausymąsi, kai jas nusiimate, ir vėl paleidžia, kai jas užsidedate. „Bluetooth®“ vienu metu susiejamos su dviem įrenginiais.

Tvarumas

ULT Power Sound serijos garsiakalbiai sukurti ne tik siekiant užtikrinti galingą garsą, bet ir atsižvelgiant į aplinką. Gaminiuose naudojamas perdirbtas plastikas. Tai atspindi „Sony“ įsipareigojimą mažinti savo gaminių ir veiklos poveikį aplinkai.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas