Įrenginys, kurį privalo turėti kiekvienas vairuotojas: žiemą šis prietaisas gali išgelbėti visą jūsų dieną, o dabar dar ir parduodamas už juodai žemą kainą

Lietuvą užklupus žiemiškiems orams – tai gali tapti tikru galvos skausmu ir daugeliui vairuotojų. Nesikuriantis automobilis yra dažna problema su kuria yra tekę susidurti turbūt kiekvienam. Ne visi automobiliai nori užsivesti iš pirmo karto, ypatingai esant šaltesniam orui, o tai gali pridaryti nemažai problemų daugeliui.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Įrenginys, kurį privalo turėti kiekvienas vairuotojas: žiemą šis prietaisas gali išgelbėti visą jūsų dieną, o dabar dar ir parduodamas už juodai žemą kainą

Vėluoti į darbą, susitikimą ar dar kažkur – tikrai ne pati smagiausia patirtis. Tačiau tam yra labai paprastas sprendimas. Kaip žinia, šiandien prasidėjo Juodojo penktadienio išpardavimai, kurie tęsis kone iki mėnesio pabaigos. Jeigu neužsikuriantis automobilis jums nėra didelė naujiena - tuomet turime jums produkto rekomendaciją, kuri išspręs šiuos nepatogumus.

„Aliexpress“ dabar galima įsigyti „UTRAI Jstar Air“ automobilio užvedimo įrenginį, kurio kaina siekia vos 41,28 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Verta pastebėti ir tai, jog prietaisas atkeliauja iš Prancūzijoje esančio sandėlio, todėl jį gausite itin greitai. Tiesa, jeigu norisi dar daugiau galimybių suteikiančio modelio - paspaudus čia galėsite peržiūrėti daugiau opcijų.

„UTRAI Jstar Air“ yra vienas perkamiausių jump starterių internete, kuris pasižymi puikiu funkcionalumu, galingomis specifikacijomis ir parduodamas už itin žemą kainą. Šis įrenginys jau buvo nupirktas jau daugiau nei 1 000 kartų bei turi daugiau nei 190 įvertinimų. Pirkėjai šį „Utrai“ produktą įvertino 4,8 žvaigždutės iš penkių, o tai tik dar kartą įrodo koks kokybiškas įrenginys tai yra.

Nors šis „UTRAI“ produktas yra ganėtinai pigus, tačiau jis gali atlikti net keletą skirtingų funkcijų – jis ne tik leis užkurti jums kaprizingą automobilį, bet ir pasiūlys išorinės baterijos savybes, o taip pat galės pasitarnauti ir kaip LED prožektorius. „Jstar Air“ talpa siekia 8000 mAh, o maksimaliai pasiekiama srovė siekia 1000A.

„ULTRAI Jstar Air“ yra puikiai tinkamas benzininiams automobiliams iki 8 litrų, o taip pat ir 6,5 litrų dyzelinėms transporto priemonėms. Šis įrenginys taip pat turi du USB išėjimus, o taip pat ir vieną USB-C lizdą, kas leis jį naudoti ir kaip išorinę bateriją. Negana to, vienu metu galėsite įkrauti ir keletą prietaisų, o likusią baterijos talpą matysite ir nedideliame ekrane.

Vertėtų pažymėti tai, kad šiuo „ULTRAI“ produktu jūs galėsite naudotis esant ir itin karštoms oro sąlygoms, o taip pat ir tuomet kai temperatūra nukrenta iki -20 laipsnių. Negana to, jis yra itin mažas, todėl nereikės sukti galvos kur jį patalpinti.

Kaip jau minėjome, „Aliexpress“ platformoje dabar galima įsigyti „UTRAI Jstar Air“ automobilio užvedimo įrenginį, kurio kaina siekia vos 41,28 eurus. Šis įrenginys atkeliauja iš Prancūzijoje esančio sandėlio, o pardavėjas žada ir itin greitą, vos penkias dienas trunkantį, pristatymą. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas