Transportas

Tokio pigaus pasiūlymo dar tikrai nematėte: elektrinį paspirtuką dabar galite gauti už mažiau nei 100€!

Tokio pigaus pasiūlymo dar tikrai nematėte: elektrinį paspirtuką dabar galite gauti už mažiau nei 100€!

Vasara jau senokai baigėsi, o įsibėgijant žiemos sezonui – puiki galimybė pasiruošti kitų metų šiltajam sezonui. Elektriniai paspirtukai yra neatsiejama daugelio mūsų vasaros transporto priemonė, o dabar itin palankus metas įsigyti vieną ir Jums. Ieškote pigaus varianto? Mes turime Jums specialų pasiūlymą!

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ Jūs galite įsigyti itin pigų „E9“ elektrinį paspirtuką vos už 99,99 eurus. Būtina paminėti ir tai, jog ši transporto priemonė atkeliauja iš Vokietijos, o pristatymas – nemokamas. Tiesa, tai yra ribotą kiekį prekių turintis pasiūlymas, todėl norintys įsigyti – turėtų nedelsti. Įsigyti šį paspirtuką galite paspaudę čia, o žemiau rasite daugiau informacijos.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Nors šio elektrinio paspirtuko kaina kur kas mažesnė nei konkurentų, visiškai nepanašu, kad gamintojas būtų paaukojęs kokybę kainos labui. „E9 8inch” pasižymi akį traukiančiu dizainu, bet kartu yra ir labai tvirtas. Paspirtuko gamybai naudojamas atsparus aliuminio lydinys leis važiuoti net ir sudėtingiausiomis sąlygomis be baimės sulaužyti ar deformuoti šią dviratę transporto priemonę.

Tiesa, aliuminis turi ir kitą privalumą – lengvumą. „E9 8inch” sveria vos 7,9 kg ir todėl labai ženkliai lenkia net 12,5kg svorio konkurentą iš „Xiaomi”. Dėl to šį pigų paspirtuką be vargo transportuosite automobiliu, autobusu ar reikalui esant užsinešite į aukštai įsikūrusį biurą ar butą. Atsparumas nesibaigia aliuminio lydiniu – „E9 8inch” pagamintas taip, kad jokie laidai nebūtų pasiekiami iš išorės, todėl nereikės jaudintis dėl užklupusio lietaus.

Kaip ir analogiški produktai, maksimalus leidžiamas paspirtukininko svoris yra 100kg, kas yra kur kas daugiau nei sveria vidutinis lietuvis. Važiavimo komfortą užtikrina tylus variklis, neslystantis pedalas, reguliuojamas vairo aukštis bei smūgiams atspari spyruoklė. Pėdoms skirta aikštelė padengta specialia neslystančia ir lengvai valoma danga. Kalbant apie ratus, kaip galima spėti iš produkto pavadinimo, naudojamos 8 colio pradūrimui atsparios padangos su neslystančiu protektoriumi, garantuojančiu galimybę važiuoti net ir šlapiu asfaltu.

„E9 8inch” labai lengvai paruošiamas kelionei – vairas atlenkiamas itin greitai, o nuvykus į tikslą iki 86 * 32 * 13.5cm matmenų susilankstantis paspirtukas leis jį lengvai transportuoti.

Visgi svarbiausia išsiaiškinti su važiavimu tiesiogiai susijusią informaciją. „E9 8inch” vienu įkrovimu gali nuvažiuoti 8km, bet tikslus atstumas priklauso ir nuo važiavimo greičio. Beje, jis siekia 12km/h, kas neskamba kaip daug, bet daugumai yra daugiau nei pakankama. Tylus elektros variklis pasižymi 150W galia, o baterija – 2600mAh.

Taigi, kaip jau supratote, „E9 8inch” yra tiesiog idealiai subalansuotas miesto žmogui. Lengvas ir tvirtas korpusas bei 8km siekiantis kelionės atstumas yra tai, ko visiškai pakanka daugeliui mūsų. Vis dėlto geriausia dalis tai, jog 99,99 eurus siekianti kaina leidžia paspirtuką pirkti per daug nesvarsčius ir vietoje vieno brangaus paspirtuko įsigyti 2 – sau ir antrajai pusei arba po vieną dviem nuolat dėl daiktų besipešantiems vaikams.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

Rekomenduojame peržiūrėti

4 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

K

O ko cia nesuprast? Atstumas 6-8km idealiomis salygomis. Maksimalus greitis 12km/h, kas yra su pilnai pakrauta baterija, baterijai silpstant, mazeja ir greitis. Cia toks labiau, su vaikais po parka pasivazinet, manau.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas