Tūkstančiai vairuotojų įsigijo šį įrenginį, nepraleiskite progos ir jūs: gali tapti tikru gelbėtoju daugeliui lietuvių, o dabar ir kaina ypatingai žema!

Partnerio turinys

2023-05-15, 18:30 (atnaujinta 2023-05-17, 11:51)

7 komentarai (-ų)

Nesikuriantis automobilis yra dažna problema su kuria yra tekę susidurti turbūt kiekvienam. Ne visi automobiliai nori užsivesti iš pirmo karto, ypatingai esant šaltesniam orui, o tai gali pridaryti nemažai problemų daugeliui. Vėluoti į darbą, susitikimą ar dar kažkur – tikrai ne pati smagiausia patirtis.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Tūkstančiai vairuotojų įsigijo šį įrenginį, nepraleiskite progos ir jūs: gali tapti tikru gelbėtoju daugeliui lietuvių, o dabar ir kaina ypatingai žema!

Jeigu tokia problema jums nėra naujiena – tuomet turime jums produkto rekomendaciją, kuri išspręs šiuos nepatogumus. „Aliexpress“ dabar galima įsigyti „UTRAI Jstar Air“ automobilio užvedimo įrenginį, kurio kaina siekia vos 48,87 eurus. Šis įrenginys atkeliauja iš Lenkijoje esančio sandėlio, o pardavėjas žada ir itin greitą, vos penkias dienas trunkantį, pristatymą. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

UTRAI Car Jump Starter 1000A Battery Charger:

„UTRAI Jstar Air“ yra vienas perkamiausių jump starterių internete, kuris pasižymi puikiu funkcionalumu, galingomis specifikacijomis ir parduodamas už itin žemą kainą. Šis įrenginys jau buvo nupirktas jau daugiau nei 2 000 kartų bei turi daugiau nei 750 įvertinimų. Pirkėjai šį „Utrai“ produktą įvertino 4,8 žvaigždutės iš penkių, o tai tik dar kartą įrodo koks kokybiškas įrenginys tai yra.

Nors šis „UTRAI“ produktas yra ganėtinai pigus, tačiau jis gali atlikti net keletą skirtingų funkcijų – jis ne tik leis užkurti jums kaprizingą automobilį, bet ir pasiūlys išorinės baterijos savybes, o taip pat galės pasitarnauti ir kaip LED prožektorius. „Jstar Air“ talpa siekia 8000 mAh, o maksimaliai pasiekiama srovė siekia 1000A.

„ULTRAI Jstar Air“ yra puikiai tinkamas benzininiams automobiliams iki 8 litrų, o taip pat ir 6,5 litrų dyzelinėms transporto priemonėms. Šis įrenginys taip pat turi du USB išėjimus, o taip pat ir vieną USB-C lizdą, kas leis jį naudoti ir kaip išorinę bateriją. Negana to, vienu metu galėsite įkrauti ir keletą prietaisų, o likusią baterijos talpą matysite ir nedideliame ekrane.

Vertėtų pažymėti tai, kad šiuo „ULTRAI“ produktu jūs galėsite naudotis esant ir itin karštoms oro sąlygoms, o taip pat ir tuomet kai temperatūra nukrenta iki -20 laipsnių. Negana to, jis yra itin mažas, todėl nereikės sukti galvos kur jį patalpinti.

Kaip jau minėjome, „Aliexpress“ platformoje dabar galima įsigyti „UTRAI Jstar Air“ automobilio užvedimo įrenginį, kurio kaina siekia vos 48,87 eurus. Šis įrenginys atkeliauja iš Lenkijoje esančio sandėlio, o pardavėjas žada ir itin greitą, vos penkias dienas trunkantį, pristatymą. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

7 komentarų

Giedriux

Daugeliui tai bevertis dalykas. Čia nebent kur daug mašinų yra. Daug vertingesnis akumuliatoriaus pakrovejas. Jei jau atėjo laikas keisti akuma, tai ir keisk, nežaisk su tokiais dalykais. O jei palikai šviesas ar panašiai tai padės pakrovejas, jei rasi kur rozetę.

Xamas

Begulint stalčiuje jo beterija išseks ir susigadins. Nenaudojamos baterijos savaime nusibaigia. O jeigu žiemą psliksite automobilyje per šaltį, tai ir visai numirti gali. Liks eilinė elektronikos šiukšlė.

Vel aferistai dirba

Jis daugiau pirikupam mašinu prekeiviams reikalingas givenime nepanaudosit jis ne kasdieninis daiktas kam ji pirkt nepirkit kiša per prievarta nusestu baterija kiti pades uškurt nereikalingas daiktas

CNN

Kas tau ka kiša blet, nepraleiskite progos parašyta, o ne pirk butinai. Praktiškas dalykas piemengaly

Ramas

Kas nesugeba pasikraut akumuliatoriaus tas ir šitą "stebuklą" pamirš pasikraut. Iki 6,5 l. dyzeliui.😃😃😃

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas