Britai pristatys galingiausią visų laikų „Defender“: pasiūlys ne tik įspūdingus dizaino sprendimus, bet ir susižavėjimą keliančias technines savybes

Originalus Didžiosios Britanijos nuotykių prekių ženklas „Defender“, priklausantis bendrovei „Jaguar Land Rover“, 2024 m. pristatys naująjį didelio našumo ir pravažumo lyderį – „Defender OCTA“ modelį.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Britai pristatys galingiausią visų laikų „Defender“: pasiūlys ne tik įspūdingus dizaino sprendimus, bet ir susižavėjimą keliančias technines savybes

Naujasis „Defender“ flagmanas bus tvirčiausias, galingiausias ir prabangiausias šio prekių ženklo modelis. Jis nubrėš naujas šio automobilio galimybių ribas.

„Defender“ visais laikais buvo ypatingų galimybių ant bet kokios kelios dangos sinonimas. Jo kraujo linija atsekama dar iki 1948 metų „Series 1“ modelio. Dėl dramatiškos išvaizdos, naujoviškų technologijų ir neprilygstamo dėmesio detalėms naujasis „Defender OCTA“ viską pakels į kitą lygį. Įspūdingas jo našumas ir naujas drąsus kūrėjų požiūris į vairavimą leis mūsų klientams patirti epinius nuotykius didesnės prabangos apsuptyje“, – sakė „Defender“ vykdomasis direktorius Markas Cameronas.

„Defender OCTA“ montuojama švelniojo hibrido galios sistema su V8 komponuotės dviejų turbinų benzininiu varikliu ir savo klasėje pirmaujanti „6D Dynamics“ pneumatinė pakaba suteiks išskirtinių galimybių ant pačios įvairiausios dangos.

Dėl pirmą kartą „Defender“ modelyje naudojamos „6D Dynamics“ pakabos bus galima patirti neprilygstamą galios, komforto ir ramybės pojūtį tiek kelyje, tiek bekelėje. Hidraulinė skirtingus mazgus sujungianti „6D Dynamics“ važiuoklės technologija išsiskiria naujoviška automobilio judesių skersai ir išilgai svorio centro kontrolės sistema. Ji leis „Defender OCTA“ kėbului išsaugoti beveik tolygią padėtį greitėjant, stabdant ar įveikiant posūkius, taip pat maksimaliai padidins nepriklausomą ratų eigą ir artikuliaciją sudėtingiausiuose bekelės ruožuose.

Naująjį OCTA pavadinimą įkvėpė deimanto oktaedro forma – tai neabejotinai suteiks automobiliui dar daugiau prabangos. Deimantas yra kiečiausia natūraliai Žemėje susiformuojanti medžiaga, garsėjanti savo retumu.

Naująjį „Defender“ flagmaną simbolizuoja jį supanti deimantų grafika. Ji apima daugybę tiek automobilio išorės, tiek vidaus komponentų, įskaitant žėrintį juodąjį deimantą ant smėliasrove apdoroto titano disko. Diskas pritvirtintas automobilio šone, ant „Defender“ modeliams būdingos „Signature Graphic“ plokštės. Titanas taip pat buvo pasirinktas dėl tvirtumo ir atsparumo natūraliam aplinkos poveikiui.

„Defender OCTA“ pavadinimas ir jo firminė grafika byloja apie automobilio stiprumą, atsparumą ir geidžiamumą. Visa tai įkvepia ir paryškina automobilio tvirtumo ir prabangos savybės, kurios būdingos ir deimantams. Naujoji firminė grafika ypač reikšminga, nes ji bus pirmą kartą matoma „Defender“ modelyje, o ateityje bus visų „Defender“ flagmanų identifikacijos ženklas“, – pridūrė M. Cameronas.

Šiuo metu „Defender OCTA“ pereina į sudėtingiausią gamybos etapą – baigiamuosius bandymus ypač sudėtingomis sąlygomis: važinėja ant sniego bei ledo Švedijoje, raižo Dubajaus dykumos smėlynus, skrieja legendinėje Niurburgo trasoje ir ropoja Moabo uolomis.

Prieš pagrindinį naujojo modelio pristatymą, kuris įvyks vėliau šiais metais, potencialūs klientai bus pakviesti dalyvauti išskirtinių renginių „Defender Elements“ serijoje visame pasaulyje. Juose bus galima iš arčiau susipažinti su naujuoju automobiliu. Visus, susidomėjusius pirmąja „Defender OCTA“ gamybos partija, gamintojai kviečia susisiekti su prekybos atstovybėmis jau dabar.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas