„Ford“ bendrovei – apdovanojimas už automobilių pasaulio inovacijas

Pranešimas spaudai

2023-07-15, 12:11

0 komentarų

Kasmet vykstančiuose „AutomotiveINNOVATIONS“ apdovanojimuose bendrovė „Ford“ buvo paskelbta „Novatoriškiausiu 2023 m. masiniu gamintoju“.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Ford“ bendrovei – apdovanojimas už automobilių pasaulio inovacijas

JAV įmonė susirinko aukščiausius įvertinimus „Autonominio vairavimo ir pagalbos vairuotojui sistemų“ bei „Automobilių ryšių paslaugų“ didžiųjų prekių ženklų kategorijose.

Apdovanojimus suteikė Vokietijoje įsikūręs Automobilių pramonės vadybos centras ir audito bendrovė „PricewaterhouseCoopers GmbH“, kurie įvertino 29 pasaulinių automobilių grupių, atstovaujančių daugiau nei 80 prekių ženklų, inovacijas. Iš viso skiriant 2023 m. apdovanojimus buvo apsvarstytos 1088 naujovės. „Ford“ surinko 91,2 taško, aplenkdamas antrąją vietą užėmusį „Volkswagen“ (82,0 tšk.) ir trečioje pozicijoje likusią „Toyota“ (64,6 taško).

„Ford“ savo elektromobilyje „Mustang Mach-E“ pristatė pažangią 2-ojo lygio pagalbos vairuotojui sistemą „BlueCruise“ su laisvų rankų funkcija. Patogesniam automobilių valdymui greitkeliuose skirta sistema leidžia tam tikrose kelio atkarpose nuimti rankas nuo vairo, kai elektromobilis rieda su aktyvuota kruizo kontrole. Ši sistema užtikrino amerikiečių gamintojui pergalę „Autonominio vairavimo ir pagalbos vairuotojui sistemų“ kategorijoje.

Nominacijoje taip pat buvo paminėta F-150 modeliuose diegiama „Pro Trailer Hitch Assist“ sistema.

„Automobilių ryšių paslaugų“ kategorijoje pergalę bendrovei nuskynė išskirtinė naujovė – „Ford Focus“ automobiliuose naudojamoje informacijos ir pramogų sistemoje SYNC 4 įdiegta skaitmeninės debesijos pagrindu veikianti navigacija. „Ford“ taip pat pasižymėjo ir likusiose dviejose kategorijose: „Elektros pavaros“ bei „Vartotojo sąsajos ir junglumo“.

„Per mūsų 120 metų istoriją nuolat kūrėme naujoves, gamindami automobilius ir technologijas pagal klientų poreikius. Šiandien automobilių pramonė keičiasi dar neregėtu greičiu, todėl būti pripažintiems už inovacijas yra pasididžiavimą kelianti akimirka ir bendrovės lankstumo, gebėjimų bei neslopstančių ambicijų įrodymas“, – sakė apdovanojimus atsiėmusi „Ford Europe“ skaitmeninių produktų vadovė Silke Seitz.

Automobilių pramonės vadybos centras yra nepriklausomas automobilių pramonės ir mobilumo tyrimų bei strateginių konsultacijų institutas, įkurtas Bergisch Gladbacho taikomųjų mokslų universitete Vokietijoje. Apdovanojimai „AutomotiveINNOVATIONS“ įvertina automobilių inžinerijos naujoves, o vertinimo komisija, vadovaujama centro direktoriaus prof. dr. Stefano Bratzelio, bendradarbiauja su bendrove „PricewaterhouseCoopers“.

„Pirmą kartą nuo 2014 metų „Ford“ vėl tapo novatoriškiausiu masiniu gamintoju. Aukštas inovatyvių stiprybių balansas svarbiausiose technologijų srityse buvo vienas šios įmonės sėkmės veiksnių“, – pažymėjo S. Bratzelis.

Apdovanojimai buvo įteikti liepos 13 d. Frankfurte prie Maino, Vokietijoje, vykusio renginio metu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas