„Ignitis“ ruošiasi elektromobilių įkrovimo stotelių plėtrai: atlikti pirmieji veiksmai, pokyčiai bus atliekami visame regione

Pranešimas spaudai

2023-03-17, 13:20

1 komentaras

Didžiausią greitojo elektromobilių įkrovimo tinklą Lietuvoje valdantis „Ignitis ON“ ruošiasi plėtrai Baltijos šalyse. Įmonė ketina savo tinklą sparčiai diegti ir Latvijoje bei Estijoje.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Ignitis“ ruošiasi elektromobilių įkrovimo stotelių plėtrai: atlikti pirmieji veiksmai, pokyčiai bus atliekami visame regione

Dėl šios priežasties bendrovėje „Ignitis“ įkurtas naujas elektrinio mobilumo departamentas, o jo vadovu tapo Eimantas Balta, pastaruosius daugiau kaip penkerius metus dirbęs tarptautinėje technologijų įmonėje „Bolt“.

Naujasis departamento vadovas pareigas eiti pradėjo pirmadienį, kovo 13 d.

„Ignitis“ elektrinio mobilumo departamentas įkurtas 2022 m. pabaigoje, siekiant daugiau dėmesio skirti vienai iš strateginių bendrovės veiklos sričių – elektromobilių įkrovimo tinklo „Ignitis ON“ plėtrai Baltijos šalyse.

„Turbūt jau niekam nekyla abejonių, jog transporto elektrifikacija yra neišvengiama ateitis. Tam, kad kuo daugiau žmonių norėtų persėsti į elektromobilius, reikalinga išvystyta infrastruktūra. Prisijungiau prie „Ignitis“ su aiškia vizija, kaip įgyvendinti ambicingą „Ignitis ON“ strategiją, apjungiant ir plečiant elektromobilių įkrovimo infrastruktūrą Baltijos šalyse. Stipri komanda, didžiulis potencialas ir galimybės yra tie motyvai, kurie paskatino savo patirtį ir energiją dedikuoti elektrinio mobilumo plėtrai“, – sako E. Balta.

„Ignitis ON“ planuose keli tūkstančiai įkrovimo taškų Latvijoje dar iki 2026 m., o jau kitąmet pirmosios elektromobilių įkrovimo stotelės numatytos Estijoje.

Naujasis „Ignitis“ elektrinio mobilumo departamento vadovas iki šiol daugiau kaip penkerius metus dirbo tarptautinėje technologijų įmonėje „Bolt“, iš kurių pastaruosius trejus metus skyrė dėmesį dalijimosi paslaugų plėtrai Baltijos šalyse.

1 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas