Transportas

Istorinis sprendimas automobilių rinkoje: Norvegijoje nebelieka vieno žinomo gamintojo automobilių su vidaus degimo varikliais

Elektrinių automobilių populiarumas auga. Daugelis bendrovių gamina vis daugiau būtent tokiais varikliais aprūpintų transporto priemonių, o kai kuriose šalyse jų populiarumas – itin didelis. Niekam ne paslaptis, jog Norvegija yra tarp lyderių visame pasaulyje, o tai kai kurias bendroves priverčia imtis atitinkamų sprendimų.

Istorinis sprendimas automobilių rinkoje: Norvegijoje nebelieka vieno žinomo gamintojo automobilių su vidaus degimo varikliais

Elektrinių automobilių populiarumas auga. Daugelis bendrovių gamina vis daugiau būtent tokiais varikliais aprūpintų transporto priemonių, o kai kuriose šalyse jų populiarumas – itin didelis. Niekam ne paslaptis, jog Norvegija yra tarp lyderių visame pasaulyje, o tai kai kurias bendroves priverčia imtis atitinkamų sprendimų.

Pietų Korėjos automobilių gamintojas „Hyundai“, priėmė sprendimą, jog nuo šiandien, sausio 1 dienos, stabdo vidaus degimo varikliais aprūpintų automobilių prekybą šalyje. Norvegijoje jau ne vienerius metus parduodama daugybė elektromobilių, o toks „Hyundai“ sprendimas neturėtų labai stebinti ir, tikėtina, nepadarys didelės žalos bendrovės pardavimams.

„Mes labai tikime savo turimų modelių asortimentu, o dabar, kai pristatėme visiškai naują „Ioniq 6“, atėjo laikas Norvegijos rinkoje parduoti tik elektrinius automobilius. „Ioniq 5 ir „Kona Electric“ jau seniai yra populiariausi mūsų automobiliai šioje rinkoje, todėl esame įsitikinę, kad mūsų elektromobiliai atneš mums tolimesnę sėkmę ir ateityje“, - teigė generalinis „Hyundai Motor Norway“ direktorius Thomasas Rosvoldas.

Papildoma „Aliexpress“ nuolaida su kodu AN5. Spauskite čia, norėdami panaudoti.

Pranešama, jog „Hyundai“ nuo 2020 iki 2022 metų Norvegijoje pardavė maždaug 25 tūkst. automobilių, o 92 proc. jų buvo elektriniai modeliai. T.Rosvoldas pažymi ir tai, jog Pietų Korėjos bendrovė yra tarp populiariausių automobilių gamintojų šalyje. Norvegijoje nuo šiandien bus galima įsigyti tris kompanijos elektromobilius – tai „Ioniq 5“, „Ioniq 6“ ir „Kona Electric“, kurie dar iki šio sprendimo sulaukė didžiulio norvegų susidomėjimo.

Priminsime, jog Norvegijos naujų automobilių pardavimo duomenys rodo, kad iškastiniu kuru varomų automobilių rinka mažėja beprotišku tempu. Kaip valstybė, Norvegija yra labai stipriai pažengusi elektromobilių bei jų infrastruktūros adaptacijos klausimais. Šalyje taikomi dideli mokesčiai transporto priemonėms, kurios varomos iškastiniu kuru, o tai stipriai parodoma jų kainą ir žalą aplinkai ir visuomenės sveikatai.

Šalies rinkoje elektrinės transporto priemonės tampa konkurencingesnės, o vietinė elektromobilių rinka nepaprastai išaugo ir visuomenei tapo prieinami vis naujesni EV (elektrinių transporto priemonių) modeliai.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-01-01, 19:05

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

15 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

J

Kad tie Norvegai seniai pakabinti ant kablio moterys bijo gimdyti visiems yra į skiepyta baimės jausmas gyvena diktate o elektros Norvegai turi daug jie gali mašinas pasikeisti kaip marškinius deja elektromobilių kokybė nekels problemų gal6 metus

Jokeris

Jau daug postu skaiciau ir komentaru. Raso snargliai kurie nieko bendro su elektros priemonem neturi. Turiu valties elektrini varikli 3 arkliu kuris puikus. Esu vairaves tesla. Deja, tai vis dar prabanga kaip ir seniau buvo kompai. Bet tai ateitis ir baikit is saves cirkus daryt murziai.

Vytautas

Sveiki tie kurie dirbo ir gyvena Norvegijoje Lietuviai ir man juokinga skaityti taip Norvegai labai keičia i ateities automobilius negu LT ar... ir dar ka matau i prieki jie norės pirkti 2000KM Norvegai tuoj pradės pirkti japoniškus Toyota Myrai naujos laidos 2023 gamyba kuras Vandenilis!!!! Busssss

Dalius

Norvegai pakėlė įkrovimo kainas,100km.kainuoja daugiau nei su vidaus degimo,elektromobiliai tobulėjimo stadijoje,gana elektropsichoziu.

Gintas

Tai kad tuoj prasidės atsikarymas nes utelizavimas baterijų 10000€ kainuoja nebent išves y Biednes ES šalis pigeu parduos naudotas automobilius

Norvegas

tai kad su tokiom elektros kainomis ir dabar nuo sausio 1 uzdetu pvm jei perki virs 600 000 kainuojancia nauja masina. tai daug norvegu atsisakineja tu masinu. greitu pakrovimu 75 kw bateri kainuoja apie 50 euru uz karta. kur anksciau buvo 15-20 euru. Tad raso zurnalistai pievas biski

Tomas

Tai štai kaip atrodo kvailių šalis...O atrodė, kad kvailių šalis iš buratino nuotykių buvo tik išgalvota...

Cha GuevaraTomas

Nežinia,kiek mūsų gudruciu stengiasi ištrinti ton kvailių šalin...
Ir ne tik mūsų,- ten tarpsta visokie pabėgę ir iš ruskomyyyro, dabar pilna nauja banga imigrantų įvairių.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas