Japonijos automobilių milžinė ruošiasi atnaujinti kultinį savo modelį: daugelio pamėgtas „Hilux“ turėtų sulaukti ir elektrinės versijos, aiškėja, kada tai įvyks

Arnas Balčiūnas

2024-04-06, 10:55

0 komentarų

Automobilių rinka kinta ir šiai dienai daugybės dėmesio susilaukia elektromobiliai. Elektriniais varikliais aprūpintos transporto priemonės tampa daugelio gamintojų prioritetu. Bendrovės siekia pirkėjams pasiūlyti ne tik naujus modelius, bet ir atnaujinti daugelio pamėgtus variantus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Japonijos automobilių milžinė ruošiasi atnaujinti kultinį savo modelį: daugelio pamėgtas „Hilux“ turėtų sulaukti ir elektrinės versijos, aiškėja, kada tai įvyks

„Toyota Hilux“ yra išties ikoniškas modelis, apie kurį bent kažkiek girdėjęs yra kone kiekvienas. Šis pikapas, nors yra sutinkamas visame pasaulyje, tačiau yra vienas pagrindinių „Toyota“ modelių, ir pasak „Top Gear“ apžvalgų, tituluojamas „nesunaikinamu“.

Kaip teigia „Toyota Thailand“ prezidentas Noriakis Yamashitas, pilnai elektrine baterija varomas elektromobilis „Hilux“ planuojama, kad galėtų pasiekti pirkėjus jau kitų metų pabaigoje. O masinę modelių „Hilux“ gamybą planuojama pradėti iki 2025 metų pabaigos.

Tiesa, jis tiksliai neįvardijo kur bus gaminamas elektromobilis „Hilux“, tačiau Tailandas, turintis regioninį automobilių gamybos statusą – būtų geras pasirinkimas. „Toyota“ yra Tailando rinkos lyderė, kurioje parduoda trečdalį pardavimų. Tikėtina, jog toks „Hilux“ variantas vėliau debiutuotų ir kitose rinkose.

„Toyota“ prezidentas N. Yamashitas teigė, kad kitą mėnesį, Patajos miestą Tailande, pasieks tuzinas „Hilux“ elektrinių pikapų, „kurie bus išbandomi viešajame transporte“ Kol kas neaišku, kaip tokiems bandymams pasiseks, tačiau tai bus mūsų pirmoji pažintis su „Hilux“ elektromobiliu, todėl nekantriai laukiame.

Tokia staigi „Toyota“ komunikacija apie „Hilux“ elektromobilio gamybos pradžią, atrodo labai susijusi su jų varžovės Tailando rinkoje – Isuzu, pranešimu, apie elektrinės baterijos „D-Max“ sunkvežimio versiją, kurią planuojama pristatyti Tailande dar „iki 2025 metų“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas