Transportas

Lietuviams pavydi ir latviai, ir estai: tokio degalų kainų pokyčio norėtų ir mūsų kaimynai, sužinokite koks pokytis užfiksuotas

Lietuvos degalinėse toliau mažėja degalų kainos ir mūsų šalyje jos išlieka mažiausios tarp Baltijos šalių. Tiek per praėjusią savaitę, tiek ir per pastaruosius 12 mėnesių vidutinės degalų kainos daugiausiai sumažėjo Lietuvoje.

Lietuviams pavydi ir latviai, ir estai: tokio degalų kainų pokyčio norėtų ir mūsų kaimynai, sužinokite koks pokytis užfiksuotas

Naujausi Lietuvos energetikos agentūros analitikų duomenys rodo, kad gegužės 1–8 d. vidutinės dyzelino kainos visose Baltijos regiono valstybėse mažėjo – nuo 0,1 proc. Estijoje iki 3,3 proc. Lietuvoje.

Vidutinės benzino kainos mažėjo visose lyginamose valstybėse – nuo 0,1 proc. Estijoje iki 1,6 proc. Lietuvoje, išskyrus Latviją, kur vidutinė benzino kaina padidėjo 0,8 procento.

Lietuvoje vidutinė benzino kaina siekia 1,50 Eur/l ir toliau išlieka didesnė už dyzelino vidutinę kainą, kuri yra 1,34 Eur/l.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Šiuo metu vidutinės degalų kainos visose Baltijos jūros regiono valstybėse yra 1,2–24,5 proc. (0,02–0,48 Eur/l) mažesnės už kainą, buvusią prieš 12 mėnesių. Per šį laikotarpį degalų kaina labiausiai sumažėjo Lietuvoje: benzinas atpigo 14,3 proc., dyzelinas – 24,5 procento.

Vidutinė dyzelino kaina mūsų šalyje yra 0,43 Eur/l mažesnė nei prieš 12 mėnesių. Pernai tuo pat metu dyzelinas vidutiniškai kainavo 1,77 Eur/l.

Vidutinė benzino kaina dabar yra 0,25 Eur/l mažesnė nei prieš metus. Palyginimui, pernai gegužės 9 d. benzinas Lietuvoje vidutiniškai kainavo 1,75 Eur/l.

Per balandžio mėnesį didmeninė benzino kaina sumažėjo 0,056 Eur/l, dyzelino – 0,089 Eur/l. Gegužės 1–10 d. didmeninė benzino kaina dar sumažėjo 0,039 Eur/l, dyzelino – 0,024 Eur/l.

Vidutinė savaitinė Brent naftos kaina siekė 74,6 USD/bbl (tai 8,4 proc. mažiau už ankstesnės savaitės vidutinę kainą). Vidutinė Urals naftos kaina siekė 56,9 USD/bbl (tai 8,2 proc. mažiau už ankstesnės savaitės vidutinę kainą).

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Rimas

Nesvaikit pavydi kad kainos nerealios?!!kocia pavydet kad nieko neina ypirkt?!!! Klaunai nustokit koncervam y subine lyst,su tokiais straipsniais!!!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas