Lietuvių pamiltas automobilių gamintojas ruošia staigmeną: netrukus debiutuos išskirtinis bendrovės flagmanas

Šių metų IAA mobilumo forume Miunchene (Vokietija) „Volkswagen“ pristatė neseniai išleisto ID.7 visiškai elektrinio sedano GTX versiją. Kaip rodo pavadinimas, tai bus į našumą orientuota sedano versija su visų varančiųjų ratų pavara.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Lietuvių pamiltas automobilių gamintojas ruošia staigmeną: netrukus debiutuos išskirtinis bendrovės flagmanas

„Volkswagen“ taip pat teigia, kad tai bus „didelį atstumą įveikiantis limuzinas“, todėl turės geriausias savybes iš abiejų versijų. Šiuo metu geriausioje „Pro S“ komplektacijoje yra 86 kWh baterija, todėl tikėtina, kad GTX variantas turės dar didesnę, kad pelnytų tą „didelį atstumą įveikiančio limuzino“ ženklelį.

Kalbant apie dizainą, GTX nedaug skirsis nuo standartinių versijų, tačiau bendrovė pasidalino trijų vaizdų koliažu, kuriuose rodomi priekiniai, galiniai žibintai ir šoniniai veidrodėliai. Raudona greičiausiai bus pagrindinė spalva, o ją papildys juodi akcentai, taip pat ir ant stogo. Interjere taip pat bus raudono akcento siūlės.

Bendrovė šį automobilį apibūdina kaip ID serijos flagmaną, kas nurodo, kad tai bus greičiausia ir brangiausia transporto priemonė šeimoje.

Deja, VW nedetalizavo specifikacijų ir kainų, bet pasakė, kad ID.7 GTX pasirodys prekyboje JAV kitais metais, o tikras anonsas turėtų įvykti rugsėjį.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas