Pagaliau sulauksime elektromobilio, kuris bus prieinamas daugeliui: paaiškėjo, kada debiutuos naujasis „Kia“ šedevras ir kiek jis kainuos

Arnas Balčiūnas

2024-05-09, 19:55

0 komentarų

Elektrinių automobilių populiarumas auga. Daugelis bendrovių gamina vis daugiau būtent tokiais varikliais aprūpintų transporto priemonių, o kai kuriose šalyse jų populiarumas – itin didelis. Tačiau viena iš didžiausių problemų – aukštesnės tokių automobilių kainos.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Pagaliau sulauksime elektromobilio, kuris bus prieinamas daugeliui: paaiškėjo, kada debiutuos naujasis „Kia“ šedevras ir kiek jis kainuos

Vis daugiau automobilių gamintojų kalba apie pigesnius elektrinius modelius, o apie „Kia“ planus kalbama jau kone pusmetį. Su nekantrumu yra laukiama naujojo „Kia EV3“ modelio, kuris turėtų kainuoti mažiau nei 30 tūkst. eurų. Dabar paaiškėjo, kada įvyks jo pristatymas.

Pranešama, jog oficialus „EV3“ elektromobilio modelio pristatymas įvyks jau gegužės 23 dieną. Tikėtina, jog Pietų Korėjos bendrovės sukurtas elektrinis krosoveris taps vienu ekonomiškiausiu modeliu, kuris bus prieinamas daugeliui.

Šis naujausias šedevras papildys augančią „Kia“ elektromobilių liniją, patvirtindamas nuolatinį šios markės įsipareigojimą kurti elektromobilius. Gamybai paruoštas „EV3“ išlieka ištikimas akį traukiančiam kampuotam stiliui, kuris buvo atskleistas praėjusiais metais pristatytame koncepciniame modelyje.

Naujasis „Kia EV3“ pasižymi dėžės formos dizainu su ryškiais priekiniais ir galiniais žibintais, suteikiančiais jam futuristinę estetiką. Nors naujasis „Kia“ modelis gali būti panašus į mažesnę esamo „EV9“ varianto versiją, mažai tikėtina, kad jis turės tą pačią itin greitą 800 voltų įkrovimo sistemą.

Tikimasi, kad „EV3“ pasižymės minimalistiniu interjeru, panašiu į koncepcinio automobilio interjerą. Nors tikėtina, kad serijiniame modelyje jis bus ne toks spartietiškas, „Kia“ į savo automobilių salonus dažnai montuoja tradicinius mygtukus ir valdiklius, taip entuziastams siūlydama sveikintiną seno ir naujo derinį.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas