Paskelbtos naujos transporto priemonių techninės apžiūros kainos: gerų naujienų sulaukė lengvųjų automobilių savininkai, pasitikrinkite, kiek reikės mokėti

Pranešimas spaudai

2024-04-21, 14:54

2 komentarai (-ų)

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) informuoja, kad nuo liepos 18 d. transporto priemonių savininkai už privalomosios techninės apžiūros paslaugą mokės pagal mažesnius naujus įkainius.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Paskelbtos naujos transporto priemonių techninės apžiūros kainos: gerų naujienų sulaukė lengvųjų automobilių savininkai, pasitikrinkite, kiek reikės mokėti

Pagal šių metų Valstybės duomenų agentūros pateiktus naujausius darbo užmokesčio ir infliacijos duomenis šalyje buvo perskaičiuotos techninės apžiūros kainos. Dėl darbo užmokesčio rodiklio pokyčio šalyje techninės apžiūros kainos nuo šių metų liepos 18 d. nesikeis arba netgi mažės iki 1 procento.

Naujos populiariausių transporto priemonių techninės apžiūros kainos

Kainos nuo praėjusių metų nesikeis lengvųjų automobilių savininkams nepriklausai nuo degalų rūšies. Dujomis varomų lengvųjų keleivinių automobilių savininkai už patikrinimą mokės 28,90 euro. Lengvojo keleivinio automobilio, varomo benzinu, techninė apžiūra kainuos 23 eurus, dyzelinu – 26,70 euro.

Mopedų ir motociklų savininkai už techninę apžiūrą mokės 10 centų mažiau, o už keturračio techninę apžiūrą – 17,20 euro, t. y. kaina išlieka tokia pati kaip ir pernai.

Nuo 2020 m. techninės apžiūros kainos indeksuojamos kiekvienais metais, atsižvelgiant į infliacijos ir darbo užmokesčio pokyčius šalyje, jei darbo užmokesčio pokytis nuo paskutinio kainų tvirtinimo yra lygus arba viršija 9 proc. ir / arba infliacijos / defliacijos pokytis yra lygus arba viršija 5 proc. pagal Valstybės duomenų agentūros duomenis.

2 komentarų

Jonas

Nustebau, kai sužinojau, jog Floridoje, kur milijonai automobilių, nėra jokios privalomos techninės apžiūros. Vietiniai gyventojai sako, kad dėl to niekam nekyla problemų. Ar nekeista ?

Vitalijus

Tai gal tegul dar ir aplinkosaugininkai prisijungia, galės iškart išvažiavus iš techninės apžiūros papildomai patikrinti automobilių techninę būklę....

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas