„Regitra“ atskleidė stulbinančią praėjusių metų statistiką: daugiau kaip trečdalis vairuotojo pažymėjimų užsakoma internetu, čia aktyvesnės moterys

2023 metais išduota daugiau kaip 220 tūkst. vairuotojo pažymėjimų, t. y. didžiausias išduotų pažymėjimų skaičius per paskutinius 5 metus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Regitra“ atskleidė stulbinančią praėjusių metų statistiką: daugiau kaip trečdalis vairuotojo pažymėjimų užsakoma internetu, čia aktyvesnės moterys

Vairuotojo pažymėjimo užsakymo paslaugą „Regitra“ sudaro galimybę klientams gauti paprastai ir patogiai, t. y. internetu. Praėjusiais metais šia galimybe pasinaudojo daugiau kaip trečdalis vairuotojo pažymėjimą užsakančių vairuotojų, o pagamintas dokumentas buvo patogiai pristatytas tiesiai į kliento namus.

Vairuotojo pažymėjimų užsakymas skaitmeniniais kanalais kasmet auga. 2018 m. internetu buvo užsakyti 8 proc., 2019 m. – 15 proc., o 2023 m. 35 proc. nuo visų išduotų vairuotojo pažymėjimų.

Pastebima, kad praėjusiais metais vairuotojo pažymėjimo užsakymo paslauga internetu, lyginant su užsakymu „Regitros“ padalinyje, labiau naudojosi moterys – 44 proc. nuo visų moterų užsakomų pažymėjimų, tik 29 proc. pažymėjimus užsakančių vyrų pasinaudojo skaitmeninių kanalų teikiamais privalumais.

2023 m. aktyviausiai siuntų tarnybos paslaugomis naudojosi Alytaus (71 proc.), Kėdainių (61 proc.), Utenos (60 proc.) ir Tauragės (60 proc.) padaliniai, o didžiausias augimas buvo užfiksuotas Jonavos padalinyje – nuo 6 proc. (2021 m.) iki 58,6 proc. (2023 m.).

Vairuotojo pažymėjimus skaitmeniniais kanalais aktyviausiai užsakinėjo 25-34 metų vairuotojai, antroji pagal aktyvumą vairuotojų amžiaus grupė buvo nuo 35 iki 44 metų amžiaus. Jauniausios vairuotojų grupės (15-24 m.) 68 proc. atstovų, išlaikę egzaminą ar keisdami pradedančiojo vairuotojo pažymėjimą, užsisakė jį padalinyje.

Vairuotojo pažymėjimo užsakymas internetu

Norint internetu užsisakyti vairuotojo pažymėjimą, jums reikia turėti galiojančią vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą. Neturint pažymos, jums užteks nuvykti į sveikatos priežiūros įstaigą ir pasitikrinti sveikatą, o pačią pažymą gausime automatiškai. Pasitikrinti, ar anksčiau išduota jūsų medicininė pažyma galioja, galite prisijungę Vairuotojų portale. Beje, šiame portale galite užsisakyti ir priminimo paslaugą apie vairuotojo pažymėjimo galiojimo pabaigą.

Svarbu žinoti, jog internetu užsisakyti vairuotojo pažymėjimą galite, jei jūsų asmens dokumentai, pavyzdžiui, vairuotojo pažymėjimas, tapatybės kortelė arba pasas buvo išduoti ne seniau kaip prieš 5 metus, nes tuomet jūsų nuotrauką ir parašą gausime automatiškai iš Gyventojų registro. Jei po 2 metų keisite pradedančiojo vairuotojo pažymėjimą, panaudosime jau turimus jūsų duomenis, tad jums papildomai daryti nieko nereikės.

Užsakydami vairuotojo pažymėjimą, galite pasirinkti jo gamybos laiką. Per 10 darbo dienų pagamintas vairuotojo pažymėjimas kainuos 14,19 Eur, per 3 darbo dienas – 22,88 Eur, o per 1 darbo dieną – 37,36 Eur.

Internetu užsakytas vairuotojo pažymėjimas jums gali būti pristatytas per kurjerį arba į siuntų savitarnos terminalus. Pažymėjimo pristatymo per kurjerį į jūsų namus paslaugos kaina 6,99 Eur, o pristatant į siuntų savitarnos terminalą – 4,90 Eur.

Vairuotojo pažymėjimo užsakymas internetu yra šiuolaikiškas, efektyvus ir patogus būdas gauti šį reikšmingą dokumentą ir svarbiausia – taupyti tiek jūsų laiką, kuris gali būti skirtas kitoms svarbioms veikloms, tiek ir kelionės iki „Regitros“ padalinio išlaidas. Tai aktualu ne tik laiko stokojantiems didmiesčių gyventojams, bet ir asmenims, įsikūrusiems atokiau nuo miestelių.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

1 komentarų

Prankė

Nesuvokiama biurokratinės lietuviškosios civilizacijos degradacija. Kas sugalvojo kaina, būtu įdomu pamatyt pagrįsta išklotinę (savikaina, antkainį ir t.t. kam jie panaudojami). Terminai išvis apsurdas: 10 dienų - čia Donelaičio "Metus" ant akmens kirviu iškaltum. Per diieną-daugiau nei dvigubai brangiau, tai turbūt trys darbuotojai po prakaitu teisės piešia. Turtingesnis nusiperka eilėj vietą į priekį, nu irgi labai lietuviška. Tai gal dar opcijų: +500 gauni papildoma kategorija, +800 gali pasirinkti vardą ir pavardę, +350 foto ne savo, biedniakam +80€ pafotošopins, filtriukų ant spuogų uždės.
Galite užsisakyti priminimą. Kas čia per barjeris? Siunčia kompas visiems ir viskas. Kam dar reikia kažkokių apkrovimų žmogui?
Pristatymas 6.99€. Su lėktuvu skraidina? Kurjeris už tiek šaldytuvą į penktą aukštą tempia, o čia 5gr. teisės...

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas