„Regitra“ suvienijo jėgas su Lietuvos policija: skelbiama apie glaudų bendradarbiavimą, sužinokite, kokie to tikslai

Pranešimas spaudai

2024-04-12, 17:54

0 komentarų

Valstybės įmonė „Regitra“ ir Lietuvos policija dar glaudžiau bendradarbiaus sukčiavimo ir korupcijos prevencijos srityse – tai aptarta „Regitros“ valdybos pirmininkės Orijanos Mašalės ir generalinio direktoriaus Vaido Dominausko susitikime su Lietuvos policijos generaliniu komisaru Renatu Požėla bei policijos vadovų komanda.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Regitra“ suvienijo jėgas su Lietuvos policija: skelbiama apie glaudų bendradarbiavimą, sužinokite, kokie to tikslai

Deja, tačiau Lietuvoje sukčiavimo mastas kasmet auga – vien „Regitra“ per dvejus metus užfiksavo daugiau kaip 500 apgaulingų skelbimų socialiniuose tinkluose. Sukčiai dažniausiai siūlo įsigyti vairuotojo pažymėjimą greičiau ar net nelaikius vairavimo egzaminų. Šiam tikslui pasiekti yra naudojamas „Regitros“ logotipas, įmonės darbuotojų, vadovų ar net valdybos narių nuotraukos.

Patiklūs asmenys, susigundę tokiais pasiūlymais, patiria finansinių nuostolių, o apgavikas tiesiog dingsta. Todėl įvykusio susitikimo metu „Regitros“ atstovai akcentavo policijos indėlio svarbą identifikuojant sukčiautojus socialiniuose tinkluose ir patraukiant juos atsakomybėn.

„Policijos ir „Regitros“ bendradarbiavimas išlieka svarbus daugumoje aptartų sričių. Siekdami sumažinti riziką kilti nelaimei sutrikus sveikatai, turime bendromis priemonėmis skatinti vairuotojus laiku pasitikrinti sveikatą, o policijos veikla kovoje su kibernetiniais nusikaltimais išlieka policijos veiklos prioritetu“, – sako Renatas Požėla, Lietuvos policijos generalinis komisaras.

Susitikime taip pat aptarti įgyvendinti ir būsimi „Regitros“ sprendimai korupcijos prevencijos srityje, kurioje Lietuvos policija yra tarp didžiausią pažangą padariusių institucijų.

„Prieš kone dvejus metus mūsų pradėti veiksmai kovojant su korupcija ir toliau kasdien atkakliai tęsiami. Todėl mums ypač vertinga yra išgirsti šį kelią praėjusių ir einančių organizacijų patirtį, esame dėkingi Lietuvos policijos vadovams už atvirą dialogą šioje srityje, be to, sutarėme dėl įvairių konkrečių veiksmų, siekiant dar geresnių rezultatų skaidrumo srityje“, – sako Orijana Mašalė, „Regitros“ valdybos pirmininkė.

„Regitros“ ir policijos vadovų komandos toliau laikosi vieningos principinės pozicijos – užtikrinti nulinę toleranciją bet kokioms galimoms korupcijos apraiškoms įmonės veikloje.

Susitikimo metu diskutuota ir apie automatinius sprendimus duomenų keitimosi srityje, kur tarp „Regitros“ ir policijos vyksta sklandus bendradarbiavimas. Viena svarbiausių bendradarbiavimo krypčių yra savalaikis ir operatyvus keitimasis duomenimis.

Duomenys realiu laiku yra ypač svarbūs pareigūnų kasdieniame darbe, užtikrinant eismo dalyvių saugumą keliuose. Šiam tikslui įgyvendinti yra padaryti automatizuoti duomenų keitimosi sprendimai. Susitikime aptarti ir tolimesni žingsniai šioje srityje.

„Šių dviejų institucijų veikla tarpusavyje yra glaudžiai susijusi, todėl nuolatinis bendradarbiavimas, operatyvus keitimasis informacija bei dalijimasis gerąja praktika gali padėti pasiekti geriausių rezultatų ir užtikrinti viešąjį interesą“, – teigia Vaidas Dominauskas, „Regitros“ generalinis direktorius.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas