„Renault Group“ Sanduvilio gamykloje bus gaminami revoliucinės kartos elektriniai lengvieji komerciniai automobiliai „Flexis SAS“

Pranešimas spaudai

2024-04-04, 09:00

0 komentarų

„Renault Group“ paskelbė, kad Sandouville gamykloje bus gaminamos revoliucinės kartos elektrinės lengvosios komercinės paskirties transporto priemonės, skirtos „Flexis SAS“ – naujai „Renault Group“, „Volvo Group“ ir „CMA CGM“ įsteigtai bendrai įmonei.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Renault Group“ Sanduvilio gamykloje bus gaminami revoliucinės kartos elektriniai lengvieji komerciniai automobiliai „Flexis SAS“

Pažymėdami šį įvykį, „Renault Group“ generalinis direktorius Luca de Meo ir „Renault Group“ pramonės ir kokybės vadovas Thierry Charvetas pasveikino ekonomikos, finansų ir pramonės bei skaitmeninio suverenumo ministrą Bruno Le Maire'ą ir Havro merą bei miesto bendruomenės „Le Havre Seine Métropole“ pirmininką Édouard'ą Philippe'ą Normandijoje esančioje gamykloje.

„Šio naujo projekto paskyrimu pripažįstama gamykloje dirbančių moterų ir vyrų kompetencija ir atsidavimas. Sanduvilyje prasideda nauja era – čia bus gaminami naujos kartos elektriniai lengvieji krovininiai automobiliai, kurie dėl savo revoliucinio dizaino pakeis ateities logistiką. Tai mums yra pasididžiavimo šaltinis ir iššūkis, kurio imamės šioje istorinėje vietoje, kur siekiama išlikti pramonės etalonu“, – sakė Thierry Charvetas, „Renault“ grupės pramonės ir kokybės vadovas. „Šiuo sprendimu „Renault Group“ stiprina savo pramoninį pėdsaką Prancūzijoje.“

Sandouville – lengvojo komercinio transporto priemonių gamybos etalonas Prancūzijoje

Atsižvelgiant į per pastaruosius 10 metų Sandouville įgytą patirtį ir įgūdžius gaminant lengvuosius krovininius automobilius, ši gamykla buvo pasirinkta nuo 2026 m. gaminti naujos kartos elektrinius furgonus.

Šis sprendimas išplečia stipriai įsišaknijusią pramoninę ekosistemą, kurią Grupė su savo trimis gamyklomis sukūrė lengvųjų komercinių transporto priemonių gamybai Prancūzijoje: Mobeže („Kangoo“), Sandouville („Trafic“) ir Batilyje („Master“). Sandouville gamykloje „Renault“ ir jos partneriams pagaminta daugiau kaip 1 mln. „Trafic“ transporto priemonių, kurių versijų įvairovė yra labai plati – nuo platforminės kabinos iki „Trafic SpaceClass“.

Pereinamojo laikotarpio pramonės objektas

Gamykla spartina skaitmeninę transformaciją ir yra įsipareigojusi iki 2030 m. pasiekti nulinį grynąjį anglies dioksido kiekį.

Įdiegus skaitmeninę ekosistemą „Sandouville Plant Connect“, gamyklos dirbtuvėse maksimaliai panaudojami realiuoju laiku atnaujinami veiklos duomenys, siekiant optimizuoti vertės grandinę: nuo tiekėjų valdymo, gamybos iki pristatymo klientams. Ši priemonė, skirta įvairiems gamyklos veiklos aspektams (kokybei, sąnaudoms, atlikimo laikui, energijos suvartojimui ir t. t.) prižiūrėti, prisideda prie aktyvesnės darbo aplinkos ir kartu skatina kasdienį tobulėjimą.

Siekiant anglies dioksido išmetimo mažinimo, visas gamybos procesas buvo optimizuotas, kad būtų pasiektas 2030 m. tikslas. Tarp iniciatyvų – naujas, modernizuotas dažymo procesas, kuris leis 30 proc. sumažinti išteklių ir energijos sąnaudas. Gamykloje taip pat įrengta 40 hektarų fotovoltinių plokščių.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas