„Renault“ keičia automobilių pardavimo filosofiją – miestų centruose atsiras modernūs kompaktiški salonai

Pranešimas spaudai

2024-05-11, 19:54

0 komentarų

Pasaulyje lyderiaujantis prancūziškų automobilių gamintojas „Renault“ didžiulį prioritetą teikia ne tik savo kuriamiems modeliams, bet ir tam, kaip pastarieji pateikiami pirkėjams.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Renault“ keičia automobilių pardavimo filosofiją – miestų centruose atsiras modernūs kompaktiški salonai

Dėl šios priežasties Prancūzijos bendrovė nusprendė sustiprinti savo automobilių pardavimo tinklą, diegdama naują koncepcinį prekybos vietų formatą pavadinimu „rnlt©“. Modernūs, kompaktiški ir jaukūs salonai taikliai perteikia prekės ženklo filosofiją bei lankytojams neabejotinai pasiūlys unikalių patirčių.

Klientų patirties gerinimas išlieka „Renault“ prioritetu. Nuolat sau keldama dar aukštesnius tikslus, bendrovė savo automobilių pardavimo salonuose įgyvendina revoliucinę koncepciją „rnlt©“. Šios erdvės sukurtos taip, kad ne tik priimtų lankytojus, bet ir juos įkvėptų. Nesvarbu, ar tai būtų smalsus prekės ženklo naujokas, ar būsimas automobilio pirkėjas, ar atsidavęs „Renault“ entuziastas, ieškantis kažko ypatingo – šiuose salonuose kiekvienam bus suteikiama įtraukianti patirtis.

Kompaktiškoje erdvėje, kurios matmenys mažesni nei klasikinių „Renault“ salonų, kruopščiai apgalvota kiekviena detalė. Lankytojai čia įprastai galės susipažinti su dviem arba trimis eksponuojamais pavyzdiniais prekės ženklo automobiliais. Kiekvienoje parduotuvėje taip pat bus galima įsigyti „The Originals Renault“ prekių, pavyzdžiui, automobilių modeliukų, drabužių bei aksesuarų. Tai gali būti ideali dovana tiek sau, tiek artimajam.

Interjero dizaineriai pasirūpino, kad naujuose salonuose technologijos darniai persipintų su aistra pažangai ir taikliai perteiktų pamatines „Renault“ filosofijos vertybes. Unikalumą pabrėžia ir tai, kad koncepciniai „rnlt©“ automobilių salonai bus įrengti didmiesčių centrinėse dalyse ar dideliuose prekybos centruose.

Toks sprendimas pasirinktas neatsitiktinai. Geriausia salonų vieta – kuo arčiau miesto vartotojų – garantuoja optimalų pasiekiamumą ir maksimalų matomumą, todėl potencialūs klientai itin patogiai galės susipažinti su naujausiais „Renault“ modeliais ir naujovėmis keliaudami pro šalį.

„rnlt©“ vietos veiks išvien kartu su esamais tradiciniais automobilių salonais, įprastai įsikūrusiais miesto pakraštyje. Pastarieji klientams ir toliau leis patogiai naudotis visomis papildomomis pardavimo ir garantinio aptarnavimo paslaugomis: bandomaisiais važiavimais, automobilio pristatymu ir perdavimu, technine priežiūra ir remontu, pervežimu ir kt.

Bendradarbiaujant su privačiais investuotojais planuojama sukurti apie 20 „rnlt©“ pardavimo vietų Paryžiuje, Neji prie Senos, Briuselyje, Milane, Romoje, Roterdame, Madride, Londone, Berlyne, Medeljine, Seule ir kt.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas