„Tesla“ ir vėl atideda „Roadster“ gamybą: legendinis bendrovės elektromobilis šiemet nedebiutuos, aiškėja nauja data

Tomas Eidukevičius

2023-05-25, 07:16

0 komentarų

Automobilių rinka keičiasi. Visame pasaulyje vis labiau populiarėja elektrinės transporto priemonės, o tai atsispindi ir pardavimų ataskaitose. Vienas populiariausių elektromobilių gamintojų – „Tesla“.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Tesla“ ir vėl atideda „Roadster“ gamybą: legendinis bendrovės elektromobilis šiemet nedebiutuos, aiškėja nauja data

Neseniai įvykusio „Tesla“ akcininkų metinio susirinkimo metu įdomiomis naujienomis pasidalino JAV bendrovės vadovas Elonas Muskas. Jis atskleidė kai kuriuos ilgalaikius ir trumpalaikius bendrovės planus. Be gerų naujienų, buvo ir blogų.

E.Muskas sakė, kad „Tesla“ „projektuoja“ kitą elektromobilį, kuris bus pristatytas labai greitai, taip pat sakė, kad antrosios kartos „Tesla Roadster“ gamyba vėl atidėta.

Iš pradžių paskelbtas dar 2017 metais, automobilis turėjo išvažiuoti į gatves 2020 metais, tačiau dabar jau 2023-ieji, o mašinai dar toli gražu iki to. Tiesą sakant, transporto priemonė apskritai nebuvo pradėta gaminti. Nors Muskas teigė, kad tai nėra pažadas investuotojams, jis tikisi, kad inžineriniai darbai ir projektavimas bus baigti iki šių metų pabaigos, o gamyba prasidės 2024 m.

Geroji pusės investuotojams yra tai, kad „Roadster“ greičiausiai bus labai kuklus indėlis į „Tesla“ pelną, dėl ko jis taps labiau technologijų demonstracija ir prestižu nei kažkuo kitu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas