Transportas

„Tesla“ naujus automobilius kepa it karštas bandeles: Teksase esanti gamykla pasiekė įspūdingus rezultatus, tačiau ties tuo sustoti neketinama

Automobilių rinka keičiasi. Visame pasaulyje vis labiau populiarėja elektrinės transporto priemonės, o tai atsispindi ir pardavimų ataskaitose. Apie didėjantį populiarumą liudija ir naujausios naujienos iš „Tesla“ stovyklos.

„Tesla“ naujus automobilius kepa it karštas bandeles: Teksase esanti gamykla pasiekė įspūdingus rezultatus, tačiau ties tuo sustoti neketinama

5000 vienetų yra stebuklingas „Tesla“ skaičius - bendrovė mano, kad tai ženklas, jog gamykla iš tikrųjų masiškai gamina transporto priemones. Tai ne galutinis tikslas, o taškas, kai, matyt, kiekviena „Gigafactory“ tampa pelninga, nes toliau didina gamybos apimtis.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Giga Texas“ komanda šią savaitę turi daug priežasčių švęsti – gamykla pagaliau pasiekė 5 tūkst. pagaminamų „Model Y“ vienetų per savaitę tikslą po to, kai kovo mėnesį juos aplenkė „Giga Berlin“. Abiejose gamyklose oficialiai vykstant dideliam gamybos tempui, kiekviena iš jų turėtų pagaminti apie 250 tūkst. elektromobilių kasmet.

Nors „Giga Berlin“ turėjo savų problemų dėl masto didinimo, „Giga Texas“ susidūrė su visiškai kitokiais sunkumais. „Tesla Model Y“ transporto priemonėse, pagamintose Teksase, turėtų būti sumontuoti nauji 4680 baterijų elementai. Deja, šis gamybos procesas nėra greitas ir sukelia nuolatinius vėlavimus.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Ne visos „Model Y“ transporto priemonės išvyksta iš Teksaso gamyklos su nauja įranga, daugumoje vis dar montuojami 2170 elementai. „Tesla“ nepateikė informacijos apie tai, tačiau apie gamybos problemas su 4680 baterijų elementais pranešama plačiai.

Nors ir Teksaso, ir Berlyno gamyklos kuo greičiau didina savo gamybą, jos dar turi nueiti ilgą kelią, kad pasivytų Šanchajų. „Giga Shanghai“ per savaitę vidutiniškai išleidžia 20 000 transporto priemonių ir, „Tesla“ teigimu, gali dar daugiau. Kad „Tesla“ šiais metais pasiektų savo metinius gamybos tikslus – 2 mln. elektromobilių – tiek Berlyno, tiek Teksaso gamyklos iki šių metų pabaigos turėtų padvigubinti savo produkciją.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas