Tokios progos gali daugiau ir nebūti: šiandien bus galima įsigyti neįtikėtinai pigaus kuro, sužinokite kas čia vyksta!

Pranešimas spaudai

2022-12-15, 11:27

0 komentarų

Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K“, reaguodamas į energetikos išteklių krizę ir infliaciją, ketvirtadienį dalyje Europos šalių trims valandoms sumažins degalų kainas. Jos metu visų rūšių degalų litras tinklo degalinėse Lietuvoje kainuos net 20 centų mažiau. Pasak tinklo atstovų, tai – kalėdinė dovana jų klientams.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Tokios progos gali daugiau ir nebūti: šiandien bus galima įsigyti neįtikėtinai pigaus kuro, sužinokite kas čia vyksta!

„Circle K Lietuva“ įprastas degalų kainas sumažins 14-17 val., jos galios visoms be išimties degalų rūšims. Tinklas praneša, kad 17.05 val. kainos bus grąžintos į prieš akciją buvusį lygį – iki 14 val. Tai – didžiausia kada nors paskelbta nuolaida „Circle K Lietuva“ degalinėse, o jos tikslas – padėkoti klientams.

„Svyruojančios kainos šiemet tapo viena aktualiausių temų, kurios palietė ne tik įmones, bet ir visus Lietuvos gyventojus. Šia kampanija siekiame nors šiek tiek palengvinti pasiruošimą šventiniam periodui. Taip, tokios kainos neatitinka dabartinių rinkos realijų ir mums yra nuostolingos, tačiau neradome geresnio būdo padėkoti savo klientams ir palengvinti jiems finansinę švenčių naštą. Preliminariai skaičiuojant, sumažinta kaina pildant visą baką vidutiniškai klientai sutaupys apie 10 eurų. Tikimės, kad ši akcija paskatins ir kitus degalų atstovus nustebinti savo klientus, tad nuo to vairuotojams bus tik geriau“, – sako „Circle K Lietuva“ vadovas Skirmantas Mačiukas.

Didžiąją dabartinės degalų kainos dalį sudaro mokesčiai ir bazinė pirkimo kaina, o likę 5-7 proc. yra pardavėjo dalis, kuri turi padengti visas išlaidas, nuolaidas ir pelną.

S. Mačiukas teigia, kad akcijos valandomis vairuotojų srautai turėtų pasiskirstyti atitinkamai pagal gyventojų tankumą, eismo intensyvumą. Daugiau vairuotojų laukiama didžiuosiuose miestuose, patogiausiose tinklo degalinėse.

„Akcijos valandomis tikimės bent 3-4 kartus didesnio srauto nei įprastai. Degalinių degalų talpose yra pakankamai visų rūšių degalų atsargų. Raginame savo pirkėjus susiplanuoti apsilankymą degalinėje iš anksto, nes tikėtinos automobilių spūstys“, – teigia S. Mačiukas.

Komentuodamas šią iniciatyvą, „Circle K“ Vidurio ir Rytų Europos bei Airijos padalinio operacijų viceprezidentas Niallas Andertonas patvirtino, kad ši akcija truks ribotą laiką. Degalinių tinklo atstovas tikisi, kad dėl jos klientams pavyks šiek tiek sutaupyti įtemptu ir įvairių išlaidų reikalaujančiu šventiniu laikotarpiu.

„Nors visame pasaulyje Kalėdos garsėja kaip nuostabiausias metų laikas, žinome, kad šventinis laikotarpis daugeliui gali būti sudėtingas dėl visų „papildomų dalykų“, kuriuos reikia įsigyti. Tikimės, kad šiandienos degalų kainos pasiūlymas padės mūsų klientams per šias Kalėdas nuvažiuoti šiek tiek toliau už mažesnę kainą“, – tvirtina jis.

Akcijos laikotarpiu tinklo degalinėse bus padidintas darbuotojų skaičius, kad klientai būtų aptarnauti kuo sklandžiau. Numatoma, kad pasibaigus akcijai tinkle degalų kainos bus grąžintos į įprastą lygį.

„Akcijos metu galios ir lojalumo programos EXTRA nuolaidos, taip pat – verslo klientams taikomos nuolaidos, tad tai neįprasta ir labai klientui naudinga akcijos mechanika. Po akcijos kainos bus grąžintos į buvusį lygmenį ir jas toliau lems visi įprasti faktoriai, į kuriuos reaguojame ir vertiname nuolatos“, – sako S. Mačiukas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas