Vokietijos automobilių milžinė pristatys revoliucinius elektromobilius: netrukus pasirodančios naujienos privers konkurentus drebėti iš baimės

Automobilių gamintoja „Audi“ jau kuris laikas stengiasi pervadinti savo transporto priemones, jog pirkėjams būtų paprasčiau identifikuoti kokiam segmentui jos yra priskiriamos. Dar rugsėjo mėnesį bendrovė dalyvavo ir elektrinių automobilių lenktynėse, kur panaudojo „Q8 e-tron“ ir tikėjosi, kad žmonės to nepastebės.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Vokietijos automobilių milžinė pristatys revoliucinius elektromobilius: netrukus pasirodančios naujienos privers konkurentus drebėti iš baimės

Tačiau „Audi“ lūkesčiai nuėjo veltui. Daugelis pastebėjo tai, bet gamintojas jokių detalių apie tai neatskleidė. Kaip bebūtų, dabar tapo aišku, kad naujieji „Audi Q8 e-tron“ ir „Q8 e-tron Sportback“ bus pristatyti jau visai netrukus. Oficialiai patvirtinta, jog šie du elektromobiliai bus pristatyti jau lapkričio 9 dieną.

Vokietijos automobilių milžinė jau spėjo pasidalinti keliais anonsiniais vaizdo įrašais. Iš pradžių „Audi“ planavo atnaujinti „e-tron“ ir „e-tron Sportback“ kiek vėliau, šiais metais, tačiau vardinė lentelė buvo skirta pakaitiniam modeliui, kuris pasirodys 2025 metais, galbūt 2026 metais. Dabar akivaizdu, kad šis sprendimas buvo gerokai paankstintas.

Skelbiama, kad naujasis „Audi Q8 e-tron“ turės patobulintą akumuliatorių technologiją ir abiejų modelių įveikiamas atstumas bus didesnis nei 600 km. Dabartiniai modeliai pirkėjus pasiekia su 95 kWh baterijomis, o didžiausias nuvažiuojamas atstumas yra 436 km. Tokį atstumą gali įveikti „55 Quattro“ variantas. Norint pasiekti 600 km atstumą su aukščiau nurodytu efektyvumu, naujų baterijų blokų talpa turėtų būti apie 120 kWh.

Jeigu tokia informacija pasitvirtins – tai reiškia, jog „Audi“ naudojamų baterijų talpa išaugs maždaug 30 proc. Negana to, naujieji „Q8 e-tron“ serijos elektromobiliai turėtų iškart tapti lyderiais savo segmente. Kaip bebūtų, norint sužinoti ar tai išties yra teisinga informacija – teks palaukti trečiadienio, kuomet įvyks oficialus pristatymas.

Daugeliui kyla klausimų ir apie „Audi Q8 e-tron RS“, kuris taptų tiesioginiu „Tesla Model X“ konkurentu. Deja, tačiau gamintojas informacijos apie tai nepateikia. Kaip bebūtų, „Audi“ spartina savo planus, pristatydama automobilius daug greičiau nei tikėtasi, o tai reiškia, kad elektromobilių lenktynės tik prasideda. Esame linkę manyti, kad esame revoliucijos pusiaukelėje, bet tai dar tik pradžia.

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Saravianas

Kokie cia revoliuciniai ,jie nuo kinieciu atsilieka 5 metais,siuo metu vidutines klases kinu auto nuvaziuoja virš 700 km ,man juokas is tokiu ima revoliucionieriu😂

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas