„Xiaomi“ pasiruošusi dar kartą sudrebinti automobilių rinką: dar šiemet galime išvysti antrąjį bendrovės produktą, taikysis į itin populiarų segmentą

Lukas Snarskis

2024-03-30, 10:55

0 komentarų

2023 metų gruodžio mėnesio pabaigoje „Xiaomi“ oficialiai pristatė pirmąjį savo elektromobilį, o neseniai įvyko ir spaudos konferencija, kurios metu paskelbta apie prekybos pradžią. Kinijos technologijų bendrovė pradeda trijų „Xiaomi SU7“ modelių prekybą.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Xiaomi“ pasiruošusi dar kartą sudrebinti automobilių rinką: dar šiemet galime išvysti antrąjį bendrovės produktą, taikysis į itin populiarų segmentą

Ketvirtadienį įvyko oficiali „Xiaomi“ spaudos konferencija, kurios metu buvo pateikta detali informacija apie pirmąjį bendrovės elektrinį automobilį, o taip pat ir jo kaina. Paaiškėjo, jog pigiausias modelis bus parduodamas nuo 28 tūkst. eurų, o plačiau apie tai skaityti galite paspaudę čia.

Dabar aiškėja, kad tai nebus vienintelis „Xiaomi“ elektromobilis ir dar šiemet galime išvysti ir antrojo modelio. Kinijos technologijų bendrovė jau ruošia visureigį, kurio debiuto galima sulaukti dar šiemet, skelbia įvairūs šaltiniai Kinijoje.

Bendrovės sprendimas neturėtų labai stebinti, nes visureigiai pastaruoju metu patenka tarp populiariausių automobilių. Turbūt labiausiai stebinantis faktas yra tas, jog „Xiaomi“ antrąjį savo elektromobilį pademonstruoti ketina dar šiemet.

Tai dramatiškai greitas išleidimo tempas, tačiau, žinoma, prie to „Xiaomi“ yra pripratusi iš savo išmaniųjų telefonų verslo. Žinoma, tokios naujienos nėra patvirtintos oficialiai, todėl tai būtų galima vertinti kiek skeptiškiau. Automobilių rinkoje nėra įprasta taip dažnai pristatyti naujus modelius, ypatingai kai kalbame apie bendrovę, kuri ką tik pristatė savo pirmąjį modelį.

Kita vertus, „Xiaomi“ savotiškai turi anksčiau ar vėliau išleisti visureigį, nes tokie automobiliai susilaukia didžiulio susidomėjimo. Dauguma pradedančiųjų Kinijos konkurentų iš tikrųjų turėjo visureigius kaip savo pirmuosius modelius - galima paminėti „Nio“, „Li Auto“ ar „XPeng“. Net ir dabar daugelis bendrovių savo sąrašuose turi daug daugiau visureigių nei kitų tipų, o „Li Auto“ kol kas gamina tik visureigius.

Įdomu ir tai, jog su šiomis naujienomis pasirodė ir pirmųjų „Xiaomi SU7“ pardavimų rezultatai. „Xiaomi“ vos per 27 minutes sulaukė net 50 tūkst. užsakymų, kas rodo didžiulį susidomėjimą pirmuoju bendrovės produktu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas