„Xiaomi“ sprendžia savo problemos: spaudžia tiekėjus, siekiant paspartinti pirmojo elektromobilio gamybą

Arnas Balčiūnas

2024-04-07, 14:55

0 komentarų

Kinijos technologijų gigantė „Xiaomi“ intensyviai didina savo pirmojo elektromobilio „SU7“ gamybą. Susidūrusi su didesne, nei laukta, paklausa, „Xiaomi“ spaudžia tiekėjus dvigubinti gamybos tikslus ir įtikinti pirkėjus kuo greičiau sėsti prie „SU7“ vairo.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Xiaomi“ sprendžia savo problemos: spaudžia tiekėjus, siekiant paspartinti pirmojo elektromobilio gamybą

Ankstyvose ataskaitose buvo teigiama, kad gamybos apimtys galėtų siekti daugiausiai 6000 „SU7“ per mėnesį, tačiau bendrovė koreguoja savo strategiją. Pradinis „Xiaomi“ planas buvo pagrįstas atsargesniu rinkos vertinimu, tačiau išankstiniai lūkesčiai buvo ištirpdyti.

Greitai pasiekus 50 000 užsakymų ribą, pirminiai „Xiaomi“ gamybiniai tikslai žiūrint iš dabarties retrospektyvos atrodo gana keistai. Gamybos tikslas yra 10 000 transporto priemonių per mėnesį, nes siekdami įsitvirtint, „Xiaomi“ yra pasiruošę daug investuoti.

Trijų komplektacijų lygių „SU7“ apjungia aptakų dizainą su įspūdingomis specifikacijomis, už labai agresyvias kainas. Bazinis „SU7“ siūlo 668 kilometrų nuvažiuojamą atstumą, kai tuo tarpu aukštesnio lygio versijose, vienu įkrovimu nuvažiuojama distancija yra dar ilgesnė. Kalbant apie našumą, „SU7 Max“ nuo 0 km/h iki 100 km/h įsibėgėja per trumpiau, nei keturias sekundes.

Jau šį mėnesį prasidės specialių „Founders Edition SU7“ ir standartinių modelių pristatymai, todėl dar daugiau vairuotojų galės įsitikinti, ar didelė susidomėjimo banga „Xiaomi“ elektromobiliais yra pagrįsta.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas