Geriausias šio sekmadienio pirkinys: neįtikėtinai galingas rankinis dulkių siurblys dabar parduodamas už neįtikėtinai žemą kainą, nepraleiskite progos įsigyti!

Nors namų valymo siurblio išradimui jau daugiau nei 100 metų, o šie prietaisai ištobulėjo tiek, kad visiškai neprimena pusę kambario užėmusio savo prosenelio, šis namų ruošos darbas daugeliui vis dar kelią galvos skausmą. Siurblį dažniausiai vis dar reikia traukti iš spintos ar sandėliuko, prijungti žarną, o neretai ir sunkiai tempti į kitą būsto aukštą.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Geriausias šio sekmadienio pirkinys: neįtikėtinai galingas rankinis dulkių siurblys dabar parduodamas už neįtikėtinai žemą kainą, nepraleiskite progos įsigyti!

Tačiau šiomis dienomis tai tikrai nėra būtina – Kinijos gamintojas „Shunzao“ siūlo lengvą ir pigų rankinį siurbliuką, kuris kainuoja gerokai mažiau nei didžiųjų gamintojų produktai. Ir svarbiausia, kad jis visiškai nenusileidžia savo kokybe.

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ dabar galima įsigyti „Shunzao Z11“ rankinį dulkių siurblį, kurio kaina siekia tik 173,87 eurus, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą SHUNZAOZ11MAX. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Nepaisant to, jog tai yra ganėtinai pigus produktas, jis tikrai neatrodo kaip vienas tų pigių siurblių ir maisto prekių parduotuvės. „Shunzao Z11“ korpusas nudažytas nesenstančia ir prie visko derančia pilka spalva, o akcento spalva – sukuria papildomos vertės įspūdį. Čia nerasite jokių nereikalingų detalių, užraitymų ar blizgučių - grakščios linijos ir formos kuria solidų įspūdį.

Kaip ir galima tikėtis, pagrindinis „Shunzao Z11” arkliukas - kompaktiškas dydis. Prietaisas gali veikti kaip nedidelis rankinis siurbliukas, o prireikus - prie jo tvirtinamas ilginamasis vamzdis, tinkantis rimtam namų valymui. Labai svarbu ir tai, jog siurblio svoris siekia vos 3,9 kilogramo, tad galėsite pamiršti pavargusias rankas ir nugarą - siurbimo procesas taps vienu dideliu malonumu.

Tiesa, ankstesni rankiniai siurbliai turėjo vieną problemą - pilnai įkrauti tegalėjo siurbti vos 15-30 minučių. Galbūt to ir pakanka greitam dulkių kambaryje ar augintinio iš lauko prineštų nešvarumų surinkimui, bet tik ne didelio būsto išvalymui. Laimė, bendrovė atsižvelgė į šią problemą ir „Shunzao Z11” aprūpino net 2500mAh talpos baterijomis, kurios leis be sustojimo siurbti net 60 minučių.

Pereikime prie dramblio kambaryje - „Shunzao Z11” pasižymi net 26000 Pa siurbimo galia ir pagal šį kriterijų yra tiesiog nepralenkiamas. Kodėl tai svarbu? Stipresnis vakuumas garantuoja, kad kilimuose neliks dulkių, o pats siurbimo procesas bus kur kas trumpesnis ir efektyvesnis. Visa tai dėl pažangaus 450W pajėgumo elektrinio motoro ir patentuoto horizontalaus cikloninio mechanizmo. Žodžiu, „Shunzao” yra tikri siurblių inovatoriai, tad pirkdami jų produktą visada būsite keletu žingsnių priekyje.

Kita vertus, rankinio siurblio pagrindinis pirkimo argumentas yra jo naudojimo patogumas. Kuriame nors namų kampe ant sienos pritvirtinate pakuotėje pridedamą įkrovimo stotelę ir nuolat joje laikote šį prietaisą. Staiga prireikus, lengvai jį išsiimate, nusinešate į reikiamą vietą ir išsiurbiate - jokių laidų, sunkaus nešimo ar kitų tradicinių siurblių problemų.

Kaip jau minėjome, dabar šis rankinis dulkių siurblys parduodamas tik už 173,87 eurus, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą SHUNZAOZ11MAX. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas