Pasirūpinkite idealia tvarka ir sunaikinkite visas namuose esančias erkutes: stulbinančių galimybių rankinį siurblį dabar galima įsigyti už šypseną keliančią kainą, nepraleiskite progos!

Partnerio turinys

2023-02-08, 16:34 (atnaujinta 2023-02-19, 01:16)

0 komentarų

Šiandien vargiai surastume namus be dulkių siurblio - jis, kaip skalbyklė, internetas ar vandens čiaupas tapo neatsiejama mūsų buities dalimi. Visgi daugeliui šis prietaisas kelia tik blogas emocijas. Dažniausiai nemalonu vien pagalvoti, kad reikės iš spintos ar kito namų kampo traukti griozdišką įrenginį, jį jungtį į elektros tinklą ir nuolat vargti su besipinančiu laidu. Tačiau šiandien turime pasiūlymą, kuris ne tik itin kompaktiškas, bet ir užtikrins idealią tvarką namuose.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Pasirūpinkite idealia tvarka ir sunaikinkite visas namuose esančias erkutes: stulbinančių galimybių rankinį siurblį dabar galima įsigyti už šypseną keliančią kainą, nepraleiskite progos!

Mūsų partneriai „Geekbuying“ dabar siūlo įsigyti stulbinančiomis galimybėmis aprūpintą „Smarock“ siurblį, kurio kaina šiuo metu siekia vos 109,99 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu spauskite čia, o taip pat nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo 7KFPUP8. Verta pastebėti, jog „Smarock S10 Pro“ atkeliauja iš Lenkijoje esančių sandėlių, todėl pardavėjas garantuoja ir itin greitą pristatymą.

Visų pirma, „Smarock“ produktas turėtų atkreipti dėmesį tų, kurie nori pasirūpinti švaria patalyne, namuose esančiais baldais ar kiliminę danga. Šis rankinis siurblys puikiai susidoros su patalynės erkutėmis, o tai užtikrinti yra įdiegti tam tikri techniniai sprendimai. Be to, „Smarock S10 Pro“ yra itin kompaktiškas ir patogus naudoti, o taip pat ir itin galingas.

Kalbant apie šio įrenginio dizaino ypatumas, verta pastebėti, kad korpusas turi specialius šviesos indikatorius, kurie informuoja apie valymo režimą. „Smarock S10 Pro“ korpusas yra baltos spalvos, o taip pat turi rausvos ir juodos spalvos akcentus, kurie prideda papildomos vertės.

Gamintojo teigimu, šis įrenginys aprūpintas itin galingu 500W varikliu, o siurbimo slėgis siekia 13 kPa. Naujasis „Smarock S10 Pro“ turi 23cm pločio siurbimo angą, kas užtikrins galimybę greičiau išvalyti įvairius paviršius. Verta pastebėti, kad šio siurblio galia leis pasirūpinti ir giliau į paviršių įsigėrusius nešvarumus. Ir tai dar ne viskas. Šis modelis taip pat aprūpntas ir išmaniuoju erkučių jutikliu.

„Smarock S10 Pro“ taip pat turi dvigubą talpą nešvarumams, o pirminėje, kuri pasižymi 0,5 litro talpa, kaupiamos susiurbtos atliekos, erkutės bei patogenai. Teigiama, kad čia naudojami filtrai sulaiko iki 99,9 proc. visų atliekų, o aplinką išleidžia tik švarų orą. Verta pastebėti, kad čia naudojami filtrai ir talpos yra nuimamos, o tai suteiks galimybę juos išplauti. Analogiška savybe aprūpintas ir pagrindinis siurblio šepetys.

Šis „Smarock“ produktas praverstų alergiškiems asmenims arba tiems, kurie nori užtikrinti idealią tvarką savo namuose. Verta pastebėti ir tokius privalumus kaip skleidžiamas ultragarsas, kuris visiškai pribaigs namuose aptinkamas erkutes, o taip pat ir paviršių kaitinimo galimybė, kuri ne tik prisidės prie kenkėjų naikinimo, bet ir galės išdžiovinti drėgnus paviršius.

Kaip jau minėjome, naujasis „Smarock S10 Pro“ dabar parduodamas už vos 109,99 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu spauskite čia, o taip pat nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo 7KFPUP8. Verta pastebėti, jog „Smarock S10 Pro“ atkeliauja iš Lenkijoje esančių sandėlių, todėl pardavėjas garantuoja ir itin greitą pristatymą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas