SEB bankas išplatino kritinį perspėjimą: pranešama apie galimus sutrikimus, taip pat paskelbta svarbi informacija norintiems tapti banko klientais

SEB

Pranešimas spaudai

2024-04-19, 14:54 (atnaujinta 2024-04-19, 15:01)

0 komentarų

Apsipirkimas internetu tampa vis populiaresnis – daugelis renkasi galimybę peržiūrėti norimas prekes savo kompiuteryje ar telefone, palyginti kainas skirtingose parduotuvėse ir tuomet tiesiog užsisakyti su pristatymu į namus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
SEB bankas išplatino kritinį perspėjimą: pranešama apie galimus sutrikimus, taip pat paskelbta svarbi informacija norintiems tapti banko klientais

Norintys apsipirkti internetu ir besinaudojantys SEB banko teikiamomis paslaugomis – šiąnakt susidurs su laikinais nepatogumais. Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi ir šis bankas.

Skelbiama, jog balandžio 19 dieną, naktį iš penktadienio į šeštadienį, nuo 00.01 val. iki 9.00 val. ryto negalėsite gauti momentinių mokėjimų. Pažymima, jog atlikti momentinius mokėjimus galėsite, tačiau gavėjų sąskaitas jie pasieks pasibaigus suplanuotiems profilaktikos darbams (vėliausiai po 13 val.).

Banko atstovai perspėja, kad nuo balandžio 20 dienos 00.01 val. iki balandžio 22 dienos, pirmadienio 9.00 val. nebus galima tapti SEB banko klientu, naudojantis mobiliąja programėle.

SEB bankas atsiprašo dėl galimų nepatogumų ir siūlome reikalingas finansines operacijas atlikti iš anksto arba IT profilaktikos darbams pasibaigus.

Priminsime, jog dar visai neseniai SEB pradėjo laipsnišką savo interneto banko atnaujinimą. Bus atnaujintas interneto banko dizainas, diegiamos naujos funkcijos. Klientams naudotis atnaujinamu interneto banku taps paprasčiau ir patogiau.

SEB bankas, atlikęs pirmuosius interneto banko pakeitimus, šiuo metu yra atnaujinęs prisijungimo puslapį, kuris nuo šiol bus vienas ir privatiems, ir verslo klientams. Interneto banko meniu papildytas paieškos laukeliu ir perkeltas į kairę pusę, kad klientai greičiau rastų reikalingas funkcijas. Taip pat pridėta galimybė pasirinkti šviesią arba tamsią ekrano temą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas