„Barbora“ dalinasi itin svarbia informacija: viskas, ką reikėtų žinoti prieš artėjančias šventes

Pranešimas spaudai

2023-03-24, 12:00

0 komentarų

Vis aktyviau ruošiantis artėjančioms Velykoms, elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ skelbia, kaip dirbs šventinį savaitgalį.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Barbora“ dalinasi itin svarbia informacija: viskas, ką reikėtų žinoti prieš artėjančias šventes

Šeštadienį, balandžio 8 d., „Barboros“ kurjeriai užsakymus pristatys įprastu laiku – iki pat 21 val. vakaro. Šv. Velykų dieną prekės į namus nebus pristatomos, o pirmadienį, balandžio 10 d., užsakymai klientus vėl pasieks nuo 12 val.

„Šventiniam stalui reikalingus pirkinius mūsų klientai galės užsisakyti ir šeštadienio rytą bei sulaukti jų dar tą pačią dieną tiesiai į namus. O šv. Velykų sekmadienį, tikimės, kad laiką puikiai artimųjų tarpe praleis ne tik klientai, bet ir mūsų darbuotojai – kurjeriai ir prekių surinkėjai. Antrąją Velykų dieną, pirmadienį, didžiųjų miestų gyventojai prekių sulauks nuo 12 val., o Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus gyventojai – kaip įprastai, nuo 9 val. ryto“, – sako el. parduotuvės „Barbora“ komunikacijos specialistė Virginija Sližauskaitė.

Velykų laukimas atsispindi pirkiniuose

Kad pasiruošimas Velykoms būtų kuo sklandesnis, el. parduotuvėje „Barbora“ prekes galima rinktis iš specialaus šventinio asortimento. Jame – maždaug 400 specialiai atrinktų prekių, kurių gali prireikti šventei.

„Išskyrėme kelias šventinio asortimento produktų grupes: klientai gali rinktis iš gausybės maisto produktų šventiniams patiekalams ruošti, dekoro prekių šventinei nuotaikai kurti ir saldumynų, kurie tikrai pradžiugins mažuosius margučių ridentojus“, – sako V. Sližauskaitė.

Pasiruošimas Velykoms jau atsispindi ir pirkėjų krepšeliuose – be įprastinių, šventei reikalingų produktų (kiaušinių, majonezo, tuno, gaiviųjų gėrimų), perkami ir specialūs šventiniai produktai, tokie kaip šokoladiniai kiaušiniai, velykinis pyragas „Panettone“, saldainių rinkiniai, kiaušinių dažai.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas