Internetas

„Bitė“ dalinasi džiugiomis naujienomis: skelbiamos ne tik didžiulės investicijos, bet ir pagaliau užbaigiamas itin svarbus sandoris

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ šią savaitę baigia 2020 metais įsigytos antrinės bendrovės „Mezon“ prijungimą.

„Bitė“ dalinasi džiugiomis naujienomis: skelbiamos ne tik didžiulės investicijos, bet ir pagaliau užbaigiamas itin svarbus sandoris

„Bitė Lietuva“ pranešė, kad jos dalimi „Mezon“ tampa šeštadienį – tuomet nebeliks ir šio prekės ženklo. Užbaigus susijungimą „Bitė“ perims bendrovės klientus, darbuotojus, infrastruktūrą, turtą bei visus įsipareigojimus.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Teigiama, kad sujungus bendroves bus sukurtas vienas didžiausių Baltijos šalyse ryšių tinklų.

„Bitė“ taip pat praneša į tinklų modernizavimą bei naujos kartos tinklo statybas investuojanti 100 mln. eurų.

„Bitė“ 2020 metų pabaigoje už 29,97 mln. eurų įsigijo „Mezon“ verslą iš valstybės valdomo Lietuvos radijo ir televizijos centro (Telecentro), tačiau dėl teisminių ginčų negalėjo visiškai naudotis pirkiniu.

Pernai spalį „Telia Lietuva“ po daugiau nei dvejų metų galutinai pralaimėjo ginčą su Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) dėl „Mezon“ verslo pardavimo „Bitei“. „Telia Lietuva“ teigė, kad valstybė pardavusi „Mezon“ verslą kartu su dažniais „Bitei“ patyrė apie 30 mln. eurų nuostolį.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Gerbėjas

Jaučiame isigyjimo pasekmės. MEZON kainos nepriklausomai nuo ilgalaikių sutarčių periodiškai keliamos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas