Internetas

Dar vienas smūgis „WhatsApp“ programėlės reputacijai: daugelio pamėgta aplikacija turi susirūpinimą keliančią spragą

„WhatsApp“ šiuo metu yra bene viena populiariausių momentinių pranešimų platformų rinkoje. Atsižvelgdama į didėjančią konkurenciją, bendrovė „Facebook“, kuri ir valdo šią aplikaciją, nusprendė išleisti keletą naujų funkcijų, kad šios padėtų pagerinti vartotojo patirtį, siekiant „WhatsApp“ išlaikyti rinkos lyderiu.

Dar vienas smūgis „WhatsApp“ programėlės reputacijai: daugelio pamėgta aplikacija turi susirūpinimą keliančią spragą

Nustatyta, kad „Facebook“ priklausančioje populiarioje susirašinėjimo programėlėje „WhatsApp“ yra klaida, leidžianti programėlei toliau naudoti mikrofoną net vartotojui ją uždarius. Šią klaidą atrado keli vartotojai, tačiau į viešumą iškėlė „Twitter“ inžinierius, pastebėjęs, kad tai vyksta jo turimame „Google Pixel 7 Pro“ telefone.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Panašu, kad ši klaida paveikė kelis „Android“ įrenginius, įskaitant skirtingus „Samsung“ ir „Pixel“ modelius, taip pat kelias skirtingas programėlės versijas „Android“ platformoje. Tačiau „WhatsApp“ atsakė teigdami, kad problema yra susijusi „Android“, o ne pačia programėle.

Keliuose iš šių pranešimų mikrofono veikla programėlėje buvo pastebėta „Android“ privatumo prietaisų skydelyje, taip pat per matomą žalio taško pranešimą „Android“ būsenos juostoje. Tačiau „WhatsApp“ teigia, kad tai yra „Android“ klaida, kuri neteisingai priskiria informaciją privatumo prietaisų skydelyje, ir paprašė „Google“ plačiau tai ištirti.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Deja, „WhatsApp“ atsakymas atėjo tik po to, kai Elonas Muskas savo „Twitter“ paskyroje pasidalino savo nuomone šiuo klausimu. Kaip tikriausiai galite numanyti, jo reakcija nebuvo teigiama, jis pavadino kompaniją nepatikima.

Ši naujausia klaida gali dar labiau sumažinti vartotojų pasitikėjimą programėle, todėl svarbu, kad „Google“ išnagrinėtų problemą ir atitinkamai reaguotų. Tikimės, kad šis pataisymas bus atliktas kuo greičiau.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.
Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas