Geros naujienos kriptovaliutų turėtojams: „BitCoin“ kaina perkopė šiemet dar neregėtą ribą

MiTech.lt

2023-04-12, 11:51

3 komentarai (-ų)

Prasidėjus 2023 metais „Bitcoin“ kaina siekė 16 605 JAV dolerių, tačiau 2022 metų pradžioje kaina buvo net 47 tūkst. dolerių. Nuo šių metų pradžios „Bitcoin“ kaina nuolatos kyla, išskyrus kelis nedidelius nuosmukius.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Geros naujienos kriptovaliutų turėtojams: „BitCoin“ kaina perkopė šiemet dar neregėtą ribą

Vakar „Bitcoin“ kaina pakilo iki 30 531 JAV dolerių, o tai reiškia, kad nuo metų pradžios ji padidėjo apie 84 proc. Tai aukščiausia kaina, kurią „Bitcoin“ pasiekė nuo 2022 m. birželio mėn. Visų laikų piką „Bitcoin“ pasiekė 2021 m. lapkritį, kai už vieną monetą buvo galima gauti beveik 67 000 JAV dolerių.

Kaip dažnai būna, kitos kriptovaliutos atkartojo „Bitcoin“ kelią. Metų pradžioje „Ethereum“ kaina siekė 1 200 JAV dolerių, o vakar vertė pakilo iki 1 925 JAV dolerių, t. y. nuo metų pradžios padidėjo 60 proc. Tiesa, tiek „Bitcoin“, tiek „Ethereum“ kainos šiandien šiek tiek nukrito.

Kai kurie mano, kad naujausias kriptovaliutų kilimas susijęs su praėjusį mėnesį įvykusia „Silicon Valley Bank“ griūtimi ir jos sukeltais padariniais. Kriptovaliutų biržoje prekiaujamų produktų teikėjo „ETC Group“ vienas iš generalinių direktorių Bradley Duke agentūrai „Bloomberg“ sakė, kad kai kuriuos investuotojus traukia kriptovaliutos, nes jie jas laiko turtu, nepriklausančiu tradicinei bankininkystei ir finansams.

Verslo žvalgybos ir mobiliosios programinės įrangos įmonė „MicroStrategy“ toliau daug investuoja į „Bitcoin“. Praėjusio mėnesio pabaigoje bendrovė atskleidė, kad per paskutines kelias savaites įsigijo maždaug 6 455 „Bitcoin“, o vidutinė vienos monetos kaina buvo 23 238 JAV doleriai. Kovo 23 d. „MicroStrategy“ ir jos patronuojamosios įmonės iš viso turėjo 138 955 „Bitcoin“, kurių vidutinė pirkimo kaina buvo 29 817 JAV dolerių.

3 komentarų

Njkhu

Jus gal šūdasklaida baikit jaukus iki 58k toli o kas Ira šie metai Ira šie taigi jūs negalite sakiti perkopė nes taip nėra perkope 58k ryba tada taip operkope o dabar tik pasiekė ir prašau ne klaidinti žmonių

Darius

Panašu, kad Tamsta perkopėte savo pigaus vyno ribą.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas