„Google“ godumui nėra jokių ribų: planuojami programėlių parduotuvės, kurie gali sukelti vartotojų įsiūtį

„Google“ testuoja naujas vietas reklamoms „Google Play“ parduotuvės paieškos juostoje. Šios reklamos bus vadinamos „riboto laiko renginiai ir remiami pasiūlymai“. Jos bus rodomos kartu su ankstesnėmis paieškomis paieškos juostoje. Reklamų skaičius bus ne daugiau kaip trys.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Google“ godumui nėra jokių ribų: planuojami programėlių parduotuvės, kurie gali sukelti vartotojų įsiūtį

Riboto laiko renginiai jau naudojami srautinių transliacijų programėlėms reklamuoti. Dabar jie bus rodomi paieškos istorijoje kartu su programėlės pavadinimu, piktograma, įvertinimu ir atsisiuntimų skaičiumi.

Šis pakeitimas įvyko balandžio mėnesio „Google System Updates“ pakeitimų žurnale. Vartotojams jis tampa prieinamas palaipsniui.

„Google“ žingsnis įtraukti reklamas į „Google Play“ parduotuvės paieškos juostą yra būdas gauti daugiau pajamų iš programėlių parduotuvės. Bendrovė jau uždirba pinigų iš „Play“ parduotuvės iš programėlėse vykdomų pirkimų ir prenumeratų, tačiau reklamos gali tapti nauju pajamų šaltiniu.

Kai kuriuos vartotojus reklamų įtraukimas į „Google Play“ parduotuvės paieškos juostą gali erzinti. Tačiau kitiems gali būti patogu matyti jų interesus atitinkančias remiamas programėles. Tik laikas parodys, kaip vartotojai reaguos į šį pakeitimą.

Štai keletas naujų „Google“ reklamų vietų „Google Play“ parduotuvės paieškos juostoje privalumų ir trūkumų:

Privalumai:

  • Reklamos gali būti naujas „Google“ pajamų šaltinis.
  • Reklamos gali padėti vartotojams rasti naujų, jiems įdomių programėlių.
  • Reklamos gali labiau atitikti vartotojų pomėgius nei kitų tipų reklamos.

Trūkumai:

  • Reklamų įtraukimas į „Google Play“ parduotuvės paieškos juostą gali erzinti.
  • Reklamos gali užgriozdinti paieškos juostą ir apsunkinti aktualių rezultatų paiešką.
  • Reklamos gali būti naudojamos reklamuojant programėles, kurios nėra aukštos kokybės arba nėra saugios naudoti.

Bendrai, „Google“ sprendimas įtraukti reklamas į „Google Play“ parduotuvės paieškos juostą yra prieštaringas. Tai gali atnešti daugiau pajamų „Google“ ir padėti vartotojams rasti naujų programėlių, kurių jie ieško. Tačiau tai taip pat gali erzinti vartotojus ir užgriozdinti paieškos juostą. Tik laikas parodys, kaip vartotojai reaguos į šį pakeitimą.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas